reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HIT czy KIT? Nasze opinie.

reklama
Dziewczyny a macie jakieś fajne do polecenia łóżka dla starszaków?:-)
Musimy zmienić łóżko synkowi bo mówi ze łóżeczka dzidziusiowi nie odda:szok: Więc musimy szybko go odzwyczaić od łóżeczka. A nie możemy sie zdecydować jakie łóżko.
 
My kupilismy takie:
(1)Obraz_009.jpg
Osobno kupowaliśmy materac i okazało się, ze jest za wysoki, bo po położeniu materaca prawie nie było już tej osłony po bokach. Materac może być max 9cm grubosci, ale moim zdaniem łóżko fajne.
 

Załączniki

  • (1)Obraz_009.jpg
    (1)Obraz_009.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 118
Ja się również podmywałam tantum w butelce z dziubkiem plus biały jeleń plus kilka kryształków nadmanganianu potasu i ten ostatni SUPER POMÓGŁ !! Miałam kilka szwów i super szybko wszystko się zagoiło. Plus maść żółta Ravel i octenicept i było ładniusio.

Dla córeczki od początku Linomag na pupcie plus wszystkie kosmetyki Hipp. Pampersy firmy pampers a od pół roczku Dady.

Butelki miałam Dr Brown antykolkowe bo Emilka od 3 mca butelkowa. Laktator ręczny Avent SUPER !

Aha i poduszka Rogal taka 1.80 m działa CUDA !!! Uwielbiałam ją. Teraz śpi z nią mój mąz więc kupie sobie nową;)
 
Również używałam tantum. Dla córki sudocrem, pieluszki przetestowałam niemal wszystkie dostępne na rynku i najlepsze okazałay się oczywiście pampersa ale dady z biedronki też były niezłe. Do kąpieli używałyśmy kosmetyki johnson baby. Moja trzylatka spała do około 1,5 roczku w łóżeczku drewnianym później kupiliśmy łóżko z materacem podobne do tego ze zdjęcia Kiuik - bez problemu przeniosła się na większe. Butelki polecam z lovi.
 
Pieluszko Pampers zielone i Dada z biedronki.
Na pupę tylko linomag, przy odparzeniach sudocrem, ale to w poważnych wypadkach.
Z kosmetyków tylko Nivea, teraz stosuję Babydream z Rossmanna i są bardzo dobre.
Poduszka rogal super sprawa jeśli już ma się duży brzuszek.
 
Czytam Wasze opinie, opinie na innych wątkach i powiem Wam, że chyba wszystko zależy od dziecka.

Mój mały od początku źle zareagował na kosmetyki HIPP. Kupiłam całą serie - od kremów, bo balsamy, szampony. Sugerowałam się tym, że jest od 1 dnia życia.. No ale nie sprawdził się.. niestety.
Dodatkowo w ciąży stosowałam oliwkę na rozstępy, która pachniałam tak samo jak te kosmetyki HiPP, i wiecie co? Odrzuciło mnie od tego zapachu tak mocno, że do dziś czuję wstręt - tak więc po porodzie używanie kosmetyków HiPP strasznie mnie drażniło właśnie ze względu na ten zapach.


Polecam za to kosmetyki Nivea i EMOILUM/OILAN - krem na odparzenia i krem S.O.S Nivea rewelacja.
Nie sprawdził się jedynie krem ten taki lejący do twarzy, ale to dlatego że miał strasznie wrażliwą skórę, na co pomógł ten S.O.S w puszce :tak:

Nie sprawdził się także u nas PENATEN, podobnie jak HiPP.

Ze swojej strony polecam jeszcze przewijaki nakładane na łóżeczko i pościel z IKEI, jak i samo łóżeczko. Jakość b. dobra, cena też.
 
reklama
Do góry