reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HIT czy KIT? Nasze opinie.

dostawiane.jpg

Chciałabym zasięgnąć opinii u mam, które miały takie cudo. ;-) W teorii taka opcja wydaje mi się genialna, ale nie mam pojęcia jak jest w praktyce. :sorry2:
 

Załączniki

  • dostawiane.jpg
    dostawiane.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 110
reklama
poczułam się wywołana do odpowiedzi- jestem chustomamą i polecam:)
co do innych hitów i kitów..
HIT:
gdy zu się urodziła zaczęliśmy od pieluszek z kubusiem puchatkiem i tygryskiem itd..ale nie pamietam jakiej firmy. później używaliśmy happy i dady- były super.
chusteczki też dady, albo bambino...
no i na baaardzo odparzoną pupcie- tormentiol- jest świetny.
ponadto linomag

KIT:
pampersy- zuza miała mega odparzenia po tychże pieluszkach
laktatory jakiekolwiek- nie mogłam nimi ściągnąć mleka w ogóle a bolało strasznie

jak mi się coś przypomni to dopiszę
 
KIT:
pampersy- zuza miała mega odparzenia po tychże pieluszkach
laktatory jakiekolwiek- nie mogłam nimi ściągnąć mleka w ogóle a bolało strasznie
u mnie odwrotnie ;-)
pół roku korzystałam z laktatora :tak: ręczny aventu ;-) nie bolało, ściągało ;-) teraz będzie elektryczny medeli ;-)
po pampersach nigdy nie było uczuleń i odparzeń ;-) szybciej po tańszych pieluchach ;-)
 
u mnie odwrotnie ;-)
pół roku korzystałam z laktatora :tak: ręczny aventu ;-) nie bolało, ściągało ;-) teraz będzie elektryczny medeli ;-)
po pampersach nigdy nie było uczuleń i odparzeń ;-) szybciej po tańszych pieluchach ;-)

To baardzo zalszy od dziecka i mamy;) kazdy musi sam wyprobowac:)
 
Do góry