reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HITY filmowe, książkowe, teatralne itp czyli co warto intelektualnie skosztować !

O Sparksa to chyba wszystie książki są cudne, Pamiętnik kocham, filmu to chyba znam każdy klaps na pamięć:-) Z jego twórczości co czytałam polecam jeszcze List w butelce, Noce w Rodanthe, Wybór, Ostatnia piosenka - większość zekranizowanych, oczywiście wyciskaczy łez;-) Ja jestem od lat wierną wielbicielką Sagi o Ludziach Lodu i co pewien czas do niej wracam, już mi tak chyba do końca moich dni zostanie;-) Lubię też książki Małgorzaty Kalicińskiej.:tak:

Ze Sparksa to ja jeszcze polecę "Prawdziwy cud". Ostatnia Kalicińskiej "Zwyczajny facet" też fajna, ale zakończenie pomstuje o ciąg dalszy

Grochola żadna rewelacja - mnie osobiście się nie podoba

co do Sparksa - to jeszcze anioł stróż- cudna książka polecam

super wyciskaczem łez ale piękna książka o miłości P.S Kocham Cię Abern Cecelia - ja płakałam na każdym rozdziale - filmu natomiast nie polecam -beznadzieja

O tak Polusia, "PS Kocham Cię" piękna, ale nie zgodzę się, że film beznadzieja, być może dlatego, że ja najpierw obejrzałam film, a póżniej książkę przeczytałam, ale moim zdaniem film fajny
 
reklama
PS I love you - bylismy na tym w kinie ze znajomymi, caly film przeryczalam, a potem szlismy na piwo i mialam cale oczy zapuchnięte :) ale super film

ja polecam wszystkie książki dana browna,
teraz zaczelam czytac zaginiony symbol, ale czytam po angielsku, tzn wklieilam sobie w wordzie w jednej kolumnie polski tekst w drugiej angielski i czytam po angielsku a jak czegos nie rozumiem to patrze na pl tlumaczenie, ostatnio terminal oglądałam i tam tak główny bohater uczył się języka :)
 
O tak ja też PS Kocham Cię cały przepłakałam. Mi się podobał:tak: Polecam też do obejrzenia właśnie Pamiętnik, mój ukochany film.:tak:
 
a ja się do tego filmu zraziłam ponieważ pierwszą przeczytałam książkę. ja jestem dziwna bo wolę najpierw książkę a dopiero potem film- dlatego wiele filmów jest do bani w porównaniu do książek:)
 
a ja się do tego filmu zraziłam ponieważ pierwszą przeczytałam książkę. ja jestem dziwna bo wolę najpierw książkę a dopiero potem film- dlatego wiele filmów jest do bani w porównaniu do książek:)

a ja zwyczajnie nie wiedziałam o istnieniu książki dopóki nie obejrzałam filmu:)

dla lubiących wątki detektywistyczne polecam jeszcze twórczość Zafona, szczególnie "Cień wiatru"
 
zafona czytalam obie cien wiatru i gra aniola
mam mieszane uczucia
wciagajace ale cos mi w nich nie pasowalo do konca, tak na 5 ale z minusem ;-)

za to tego cobena obiecaj mi pochlonelam w dwa dni, bardzo fajnie sie czyta:tak:

polecam Pilipiuka, czytalam jego cykl o kuzynkach kruszewskich ale chetnie przeczytalabym cala jego tworczosc:tak:

o kurka dopiero doczytalam ze napisal kontynuacje przygod pana samochodzika, a ja uwielbialam w mlodosci :zawstydzona/y::szok:

a chmielewska tez uwielbiam, i jeszcze kocham musierowicz:-);-)
 
reklama
a ja się do tego filmu zraziłam ponieważ pierwszą przeczytałam książkę. ja jestem dziwna bo wolę najpierw książkę a dopiero potem film- dlatego wiele filmów jest do bani w porównaniu do książek:)
zgadzam sie z tobą
ja uwielbiam książke z serii harrego pottera są super i rewelacyjnie sie je czyta, ale filmy ogolnie mi sie nie podobają ani troche mnie nie wkręcaja w akcje,
jesli chodzi o dana browna to tez wpierw czytalam ksiązki potem film, no ksiązki zdecydowanie lepsze
 
Do góry