reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HITY filmowe, książkowe, teatralne itp czyli co warto intelektualnie skosztować !

tez sie zgadzam z filmami na podstawie ksiazek...po prostu my inaczej sobie wyobrazamy ksiazke niz rezyser filmu...a dana brown tez uwielbiam...

musierowicz rzadzi! W liceum przeczytalam chyba wszystkie jej ksiazki...(do tamtej pory wydane oczywiscie)
 
reklama
Ksiazki Dana Browna moja ulubiona to "Anioly i demony".

A film to "The Blind side" S.Bullock dostala oscara za role w tym filmie. I jezeli ktos lubi wyciskacze lez to film o psiaku oparty na faktach "Moj przyjaciel Hatchiko". :-)
 
moj wuja zapalony kinoman polecił mi dzisiaj film Conviction gra Hilary Swank. Historia oparta na faktach a ja tkaie bardzo lubię.
Brat zostaje skazany za morderstwo <jest niewinny> posadzili go na chyba 18 lat...jak odkryli metodę DNA wyszedł...od tego momentu wiele osób niesprawiedliwie skazanych w Stanach zostało uniewinnionych .

Polecam Erin Brokovich...gra Julia Roberst film stary ale też na faktach oglądałam go wiele razy
 
alex coś dla Ciebie bo Ty lubisz Cygler - Głowa Anioła - rewelacja teraz biorę sie za drygi tom Dwie Głowy Anioła
 
Polusia, ale ja już wszystkie Cyglerowej przeczytalam. O "dobrych genach" dowiedziałam się od samej autorki, bo napisałam jej mejla kiedy nowa powieść. Swoją drogą przesympatyczna osoba. Wiesz o tym, że w każdej jej książce przewijają się Ci sami bohaterowie albo ich rodziny?
 
Dana Browna też bardzo lubię, wciąga niesamowicie.
Katrinka Ja też fanka książek o Harrym, o filmach myślę podobnie jak Ty.
Ja obecnie czytam Jojo Moyes "Srebrna Zatoka" dostałam od M w prezencie chyba z rok temu i z wiadomych względów nie było kiedy się zabrać;-) więc teraz nadrabiam.
A z filmów bardzo mi się podobał "Bez mojej zgody" z Cameron Diaz.
 
Lubie serial "Burzliwe życie Moll Flanders "na podstawie powieści Daniela Defoe.Na tvn style leci srody 21,30 w piątek 20,20 albo niedziela o 20.


Seria milenium w wersji filmowej na kanale nfilm hd W soboty cykl: "Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" (5 i 12 marca) oraz "Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem" (19 i 26 marca).
 
Ostatnia edycja:
reklama
obejrzałabym millenium, ale nie mam tego kanału, hmm.

mam za to film, który właśnie dostał Oskara, więc trzeba tym bardziej obejrzeć ;-)
 
Do góry