reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HITY i KITY - czyli co warto kupić a czego nie :D

nadalka

Mama Igusi <3
Dołączył(a)
28 Listopad 2011
Postów
4 381
Miasto
Giżycko
HITY i KITY
czyli co warto kupić a czego nie

z6478436X.jpg


No więc jest nowy temat :-)
Wpisujcie co wam się sprawdziło z wyprawkowych ( i po wyprawkowych :)) rzeczy a co szczególnie odradzacie :-)

Mile widziane wady i zalety :tak:



Produkty poniżej wypisane umieszczę na pierwszej stronie :)
 
reklama
nie wiem, czy kit, ale u nas kompletnie nie sprawdził się otulaczek, po prostu było za upalnie

kitem są dla mnie pieluchy Huggies, przynajmniej "1", każde przesikała

hitem obecnie jest karuzelka i dwustronna "książeczka" Tiny Love
 
Róża właśnie niedawno zastanawiałam się nad tą książeczką ale w końcu kupiłam zawieszke LAMAZE jakiegoś ptaszka i skrzydelka z tyłu mają czarno-białe wzory i Wojtek jest zauroczony tą zabawką. Kładę go na brzuszku przed nim ta zabawka i namiętnie studiuje czarno-białe wzory:tak:
Karuzelka tez sie sprawdziła:tak:

kitów na razie nie mam:no:
 
Róża otulacz do lozeczka moze sie jeszcze przydac pozniej, zeby sie dziecko nie obijalo o szczebelki.
U mnie jak narazie hitem i alternatywą do kosza na pampersy sa woreczki/reklamowki Paklanki (sa zapachowe) PAKLANKI super woreczki na zużyte pieluszki 50szt (2560903676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Jak mala w nocy strzeli kupe nie latam do kosza na parter tylko wkladam pamka do tej reklamowki i mi w sypialni nie smierdzi, to samo zesikane pampersy. Nie sa drogie i jest ich 50szt.
Kitem sa body z Babaluno z dł. rekawem. Po 1szym praniu bardzo rozciagnely sie na ramionkach BABALUNO tiny ted BODY 3 PAK RÓŻ R. 62 (2578427084) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wkurza mnie to strasznie i praktycznie ich nie zakladam malej (chyba ze mam kryzys ciuchowy) bo ma całe ramionka na wierzchu i czasami cycuszki aż! A starsza córka mnie woła "Mamo Kalince ramień wyszedł!" Nie polecam. Choć te z krótkim rękawem są już ok.
 
hit jak dla mnie pieluszki dada, według mnie sa lepsze niz pamki bo przy kupkach mojej gwiazdy jak najbardziej dady sie sprawdzaja, sa bardziej chlonne i lekko grubsze i nic nie przecieka
 
Zuzia - to samo mam ze swoimi - makabra :baffled: ale np pajacyk weluriwy z tej formy juz jest super jakosci, nic sie znim nie dzieje. Paclanki też u nas hit i wanienka ze stelażem, oraz przewijak - to sprzety bez których nie wyobrażam sobie życia :-D

kity??hmmmm nie wiem, nie mam pprzy Wojtku nic zbędnego, byłam mądrzejsza:-D
 
A właśnie te książeczki są mega drogie i chciałam pytać czy się sprawdzają...jaka cena.

Jak dla mnie hitem są z kolei body z tesco;) No bo są tanie i naprawdę fajne gatunkowo :) W stosunku do ceny super:) No i się nie spiorą ani nic :)
Mąż mówi, ze dla niego hitem sa naklejki Kubusia Puchatka nad łóżkiem Emilki:) Ona co rano się do nich słodko uśmiecha:)
 
Hity: :tak::tak::tak:
1. mini kojec Motherhood – w czasie ciazy z/na nim spalam, teraz sprawdza sie przy karmieniu; do tej pory sie nie odksztalcil! Mini Kojec - | Motherhood.pl
2. body kopertowe - bezstresowe ubieranie maluszka dla niewprawionych rodzicow;
3. lozeczko-dostawka Baby Bay - prawie jakby Orzeszek spal razem z nami w lozku; FabiMax Beistellbett BabyMax basic
4. krem na brodawki – Lansinoh: do tej pory nie mam zadnych problemow z bolacymi lub poranionymi brodawkami;

Kity: :no::no::no:
1. wkladki laktacyjne z Nuka – na brodawkach pozostawaly klaczki;
 
reklama
otulaczek Motherhood to taki kokonik dla dziecka malutkiego, nie ochraniacz na szczebelki, ten koniecznie kupię nieco później

książeczka Tiny Love jest warta swojej ceny, ja zresztą kupiłam na allegro używaną jak nową, miałam też ją przy starszej, ale jak wszystko wtedy-sprzedałam/oddałam

ubranka z Tesco są dla nas też ok, ale najlepsze gatunkowo do tej pory mam Mothercare i bodziaki George (bardziej mięsista bawelna niż tescowe), można kupić nowe z UK na allegro
 
Do góry