reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HITY i KITY - czyli co warto kupić a czego nie :D

U nas absolutne HITY zabawkowe:
FISHER PRICE LEZACZEK FOTELIK WIBRACJE MODEL 2012 (2735496754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
rewelacja!-sam sprężynuje, nie trzeba bujać:-)
Ostatnio ulubiona zabawa Lidusi to tak rozbujać leżaczek, żeby się zabawki o siebie obijały:-) jest radocha!
do tego ukochana zawieszka żaba z Bright Starts, wiecznie ciągana za nogi
Bright Starts Zawieszka żaba, ptaszek i biedronka 8808.
Polecana chyba przez AsięK-K dwustronna książeczka Książeczka interaktywna TINY LOVE dwustronna (2754437206) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (kupiłam używaną i wyprałam)
mata edukacyjna: Mata edukacyjna pałąk Fisher Price (2762931439) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., używamy tylko pałąka, który kładziemy na normalnej macie albo przy leżaczku (można pałąk składać i rozkładać) - żyrafa z maty rządzi!


a ostatnio największym hitem kosmetycznym został:ZIAJKA kremowy olejek dla dzieci na ciemieniuchę (2738226479) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jest naprawdę skuteczny i cena niewygórowana

HITEM są też dla mnie pieluszki BABYDREAM z Rossmanna, chociaż na noc i spacery i tak używamy tylko Pampersów Actove Baby, ale Rossmanowskie też fajnie dają radę
Natomiast KITEM okazały się u nas pieluszki DADA, parę sików i mokre na całej powierzchni..
 
reklama
Mela pokazala i kupiłam tą Kula Hula- faktycznie rewelka, jedno co mnie strasznie drażni to głos tej kobiety(mam wersje polską) moim zdaniem nieprzyjemny, ale Młodemu się podoba i o to chodzi:tak:
 
Pamiętam że niektóre marcowe dzieci bały się tej kuli do raczkowania, ale ja nie wiem, nie kupiłam. Teraz chyba też nie kupię raczej, u nas w domu duzo bodźów jest - starsza siostra, pies :-D Wojtek juz oczu od nich nie odrywa.
 
HIT nasza mała to uwielbia karuzelę. Może wpatrywać sie w nią goodzinami, tylko ona ją uspokaja. Kopie w pluszaki, łapie je. I sporo gada hehe. Rewelka. Mozna ustawic tak ze reaguje na płacz dziecka.
INTELIGENTNA KARUZELA~~ REAGUJE NA PŁACZ DZIECKA (2741595989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
My mamy tylko inne pluszaki. Niektóre z nich są z trzeszczącego materiału. No i kontrastowe kolorki.

IMG_0598.jpgIMG_0604-001.jpg

HIT pieluchy z rossmanna. nic nie przecieka, uwiera, odparza. Idealne

KIT Dada roz 3. Dwojki byly super. Trójki przeciekały i było czuć moczem...
 
Mamcia - no własnie nam identycznie :tak: Póki co będę kupować Dady, bo są tańsze od Pamprsów,a dla mnie różnicy nie ma za wielkiej. Najważniejsze, ze Wojtek nie ma zadnego uczulenia, nie odparzają go itp.
 
a u nas tak jak hitem były Dady 1 tak 2 to kompletna lipa (przynajmniej u nas) kupa nam z nich wylatuje, a pupa mokra w cholerę jasną (Nadia ma wrażliwą skórę i od razu jest odparzona, nawet chusteczek nawilżonych nie możemy używać, no chyba że dokładnie osuszymy po nich pupcię). 3 Dady nie miałam i nie wiem czy kupię.

Dla nas absolutny hit to Pampers Premium Care (w każdym rozmiarze), ale używamy także teraz Sleep&Play i activ baby - w zależności jakie nam się dostaną w promocji.

Hit dla Naszej Nadiowej pupci to też maść TORMENTIOL - rewelacyjna na odparzenia - poleciła nam położna

Hitem też jest u nas leżaczek bujaczek Fisher Price Cudowna Planeta Fisher Price Bujaczek Cudowna Planeta T4145 - Ceneo.pl.
 
reklama
Nam też dada 3 pasuja. Chyba tylko z 3 razy mieliśmy sytuacje, że nie daly rady. A tak to super: ) jestem bardzo zadowolona: )
 
Do góry