reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hm... a moze by tez brzuszki tatusiow??

reklama
Hmm.. widzę że nie ma więcej odważnych tatusiów.. :no:
Jednak powiedzenie, że każdy facet to tchórz to prawda -oczywiście wykluczając mojego męża :tak: On nie miał oporów ani przed robieniem takich zdjęć ani przed zaprezentowaniem swojego brzuszka na forum..
No cóż.. Trudno..:baffled:

 
Fanti moze nie tchorze ja gdzies juz wstawialam brzuszki moje i mojego Ptyska ale to bylo dawno a teraz juz nie jest tak ze mielismy podbny rozmiar i nie wyglada to tak smiesznie....:rofl2: wiesz mala zazdrosnica wychodzi ze mnie...;-)
 
Wiesz Lucyann.. ja i tak sądzę że faceci to ogólnie tchórze.. owszem oglądali by nasze brzuszki ale swoimi nie koniecznie się chwalą.. Mój mąż też miał małe obiekcje, że jego brzucholek pojawił się na bb zwłaszcza, że do zdjęcia go wypinał.. i nie miało znaczenia, że przecież po brzuszku nikt go nie rozpozna..;-)
Dlatego zachęcam do wstawiania tu brzuszków tatusiów by pozbawić ich niepotrzebnego wstydu i tchórzostwa...:tak:
Ty także poszukaj zdjęcia swego Ptysia i załącz je..:tak: może to ośmieli inne forumowiczki..
 
ja i tak sądzę że faceci to ogólnie tchórze..
Dlatego zachęcam do wstawiania tu brzuszków tatusiów by pozbawić ich niepotrzebnego wstydu i tchórzostwa...:tak:

jestem facetem i nie twierdze że to z powodu tchórzostwa
raczej powiedział bym wstydu
większość kobiet chciała by mieć faceta z brzuchem w kształcie płaskim nie wystającym dalej niż klatka piersiowa a w dodatku wyglądającym jak kaloryfer :tak:
 
większość kobiet chciała by mieć faceta z brzuchem w kształcie płaskim nie wystającym dalej niż klatka piersiowa a w dodatku wyglądającym jak kaloryfer
yes2.gif


a kto wam to powiedzial ?
;)
 
gdyby mój mężuś miał brzusio to z chęcią bym wstawiła foteczkę,no ale... brzuszek ma chyba bardziej płaski niż mój:-D
 
reklama
A ja zauważyłamciekawe zjawisko. Odkąd zaczął mi rosnąć brzuszek, mój mężulek nie dopina się w spodniach? Czyżby syndrom mężczyzny w ciąży :-D
 
Do góry