reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...hmm jaki bedzie odpowiedni styl dla mnie

anamari82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2008
Postów
322
mam ok 164cm wzrostu,szczupła(waga 52-53)
mam kompleks(y) na pkt.dekoltu--widoczne zyłki,wystające kostki obojczykowe i biust po 3 ciazach i 3 karmieniach w tym 2.długich bo az 19miesiecy(młodsza dopiero co odstawiąłm 5dni temu)
pozatym mam wypukły brzuch-zwł jak sie najem i..łydki--bardzo chude ze sie wtydze chodzic w spódniczkach(a długiej nie załoze bo nie podobaja mi sie takie)
I niewiem juz co teraz mi pasuje,co nosic a czegoi sie wystrzegac..
dołaczam swoje zdj.--moze poradzi pani cos odn stylu dla mnie
czy mi to pasuje-np. ta z falbankami(spontanicznie kupiłąm,ale raczej chyba pasowałoby getry pod to ubrac?jaki kolor?
 
Ostatnia edycja:
reklama
JESLI chodzi o stroj bikini-w zeszłym roku bylismy nad morzem,jestem po 3 ciazy,rok temu jeszcze karmiłąm 10mies corke
wybrałam taki bo raczej zle bym sie czuła w jednoczesciowym
jakos nie przejmowałam sie co powiedza inni bo rzone były panie i roznie wygladały ale w tym roku tez jedziemy tam io chciałabym znac opninie pani czy taki tego typu stroj pasuje?czy jaki by pani poradziła?

11l.temu zanim zaszłam w ciaze mogłam miec biustonosz-te trojkaty wiązane na sznurek,ale były jednre i sie trzymały jakos
teraz mam opadły biust i musze miec tylko sztywny ale ma problem gdyz czesto mi wypływaja z biustonosza
to zdj w bikini

bardzo bym była wdzieczna za porade
ja mam 29lat a po 3 dzieci juz niewiem co mi pasuje,marze o jakies metamorfozie,dzieki ktorej mogłąbym odmienic garderobe na bardzie
 
och kochana,
sama nie wiem od czego u ciebie zacząć, tyle tych problemów. Na szczęście sama urodziłam 3 dzieci i wiem dokładnie o czym mówisz.
Zaczniemy od kostiumu, wypróbowałam na sobie - najlepiej wyglądają te mocno podtrzymujące na szyi , dół klasyczne figi. Tylko proszę kup coś kolorowego, taki czarny jak na zdjęciu nie dodaje uroku.
Jeśli chodzi o styl, moim zdaniem masz świetny dekolt, tak, tak ja tak uważam (oczywiście widzę Cię jak większość ludzi w staniku) i masz świetne nogi - zdecydowanie nie za chude. Jeśli się zgadzasz mogę przesłać kilka propozycji dla Ciebie. Jeśli chcesz postawić na inne części Twojego ciała, daj znać to coś wymyślimy
Na razie pozdrawiam
Iza
 
Ostatnia edycja:
nie było mnie tu troche i ..nawet niespodziewalam sie odp.ale DZIEKUJE za odpowiedz
zaskoczona jestem,mile:)
odn kostiumu tak jakos wyszlo ze czarny
szłam wtedy przed wyjazdem nad morze na
targu zauwazyłam przeceny strojów-niechciałam drogiego-i pierwszy w oczy ten sie rzucił,albo moze druigi(?)
w kazdym razie przymierzyłam i ..ze raczej nie naleze do kobbioet ktore przymierzają po sto rzeczy,to kupiłam ten
Ale nastrazem wybiore kolorowy:)bo fakt,czarny tez taki smutny

odnosnie dekoltu-heh,no to zaskoczona tez jestem
bbo ma widoczne te zyłki,kosstki obojczykowe i nie lubie deoltów
co do nóg:)rozniez dziekuje za komplement:)

chciałabym bardzo nosic spodnice ale niewiem jaki krój
ogolnie jestem zainteesowana propozycjami
za 2 mies skoncze..30.i bardzo bym chciała zmienic styl
ja mam ciezko troche z doborem
wszedzie widze dekolty,marszczenia,podobają misie spódnice -bombki
tuniki,paski ...musiałabym miec dzien dla sioebie bym mogła isc najleiej zkims kto by mi pomogł,doradził
Panie sprzedawczynie,zawsze beda zachwalac-ze ładnie,ze pasuje-zeby tylko sprzedac towar
..czuje silna potrzebe odmiany siebiue,choc wiem ze to co modne nie zawsze kazdemu pasuje
i wybrac cos za nieduze pieniadze

Bardzo bede wdzieczna za pomoc:)
a czy pani to przesle na emaila?to ja podam adres email ale wolałabym w prywatnej wiad. niz podawac tak na forum

pozdrawiam:)i dziekuje za pomoc:)

ja w kazdym razie jestem zainteresowana propozycjami:)
 
w sob.,i dzis miałam to
..hmdziwnie sie czułam spontanicznie kupiłam te sukienke czy tunike..
faceci jakos sie patrzyli na mnie i ...krepowało mnie to

ehh chyba araczej napewno nie fart z tym ubiorem;/
 
DZIEKUJE ZA SZCZEROSC,ehh czasem sie cos spodoba,kupi a potem ...jak nie mzona oddac to wymienic na inny
wczesniej był bez ale za jasny bo było widac bielizne

na szczescie teraz nie miałam bardzo wypukłego brzucha wiec nie musiałam az tak wciągac
ale jednak ...lepiej sie czuje w spodniach

naprawde cizeko mi teraz znalezc cpos odp pod siebie:(zawsze jakies mankamenty widze
 
reklama
Do góry