reklama

Hobby naszych...mężów

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Agnexx, 21 Czerwiec 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Co robią Wasi mężowie w wolnym czasie - grają w piłkę, czytają książki, czy oglądają telewizję?
    Mój małżonek każdą wolną chwilę spędza przed komputerem grając w gry, jak nastolatek. ;D

2. Agnezzz

Agnezzz Gość

Hej. Mój mąż z racji tego, że jest informatykiem i spędza przynajmniej 8 godzin dziennie w pracy przed kompem uwielbia wolny czas w domu spędzać również przed nim hihi. Szczególnie na jakiś dzwinych gierkach. Poza tym lubi oglądać mecze piłki nożnej - te ważneijsze - właśnie to robi. No i lubi wymyslać jakieś nowe potrawy. W fartuszku mu do twarzy :)

3. reklama
  4. moniaa_

moniaa_ Mama 2004 i 2009

No to i ja się dołączam do ery komputerowych tatusiów :) Mój nie dość że siedzi 9h w pracy przy komórkach i komputerze to jeszcze w domu zajmuje sie tymi komórkami i komputerem a także gra! Mój że się wtedy relaksuje.. co to za relaks cały dzien przy kompie? ;D

5. sandros

sandros Mama Soni

O ile spanie mozna przylaczyc do hobby, to moj czas wolny spedza na spaniu. W drugiej kolejnosci czytanie, choc czasem zastanawiam co bardziej czytanie, czy kupowanie ksiazek :laugh:

6. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Mój mężuś, gdyby miał czas ( ciągle zapracowany) to pewnie "grzebałby" w naszym seaciku od rana do wieczora.
    Jest maniakiem lekkoatletyki, sam kiedyś trenował i dorobił się tytułu wice mistrza Polski.
    Wolny czas też spędza przy kompie, ale raczej są to sprawy informatyczne.
    A poza tym często zaglądamy na kręgielnię.

7. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Mój też sporo czasu spędza przy kompie, ale to dlatego, że lubi fotografować, a potem daje te zdjęcia do Fotogalerii w necie, wymienia się tam doświadczeniami i uwagami. Poza tym łowi rybki, jeźdżi na rowerze , zbiera monety i różne starocie, którymi się potem wymienia z innymi takimi wariatami, ulepsza komputer, a w przerwach - chodzi na piwko, czasem i mnie zabiera ;). Z Twoim mężem Aletko to chyba by się dogadali w kwestii tego ostatniego :laugh:

pozdrowionka
    nikita

8. ilinka

ilinka Fanka BB :)

Mój mąż lubi komputerek może przed nim spędzić naprawdę dużo czasu, ale na szczęście czyta jeszcze chętnie książeczki i oczywiście SPORT a na czele Piłka Nożna ;)

9. agask

agask nałogowiec

komputer rządzi, ale mój grzebie w necie, głównie poszukuje stron o motoryzacji, poza tym uwielbia gotować, prowadzi catering i ciągle kombinuje z nowymi dekoracjami potraw, mnie już też zaraził.

10. reklama
  11. Anka.G

Anka.G Mama Damiana i Miłosza

Hi hi sami maniacy komputerowi.........a mój maniak piłki nożnej.....bardzo duży maniak !! No i zaraża tym mnie :D.Pozdrawiam

12. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

To mój wyjatek:)...komp uruchamia tylko wtedy kiedy musi , a i tak wówczas mną sie najczęściej wysługuje:)
    Jest potwornym pracoholikiem..ale w wolnych chwilach uwielbia grac w tenisa, podróżować..... choć najwiekszego bzika ma na ptk samochodów!- Duzo oglada, czyta na temat nowinek motoryzacyjnych. Lubi także oglądac filmy dokumentalne i przyrodnicze.

Poleć forum