reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, szały, zainteresowania i inne... czyli rozwijajmy nasze pasje

Asiu one są cudowne. Tak sobie pomyślałam że mogłabym je sobie ściągnąć (za twoim przyzwoleniem oczywiście) i może kiedyś - bo teraz sama wiesz że nie ma na to zbytnio czasu- bym coś wyhaftowała.
 
reklama
Agus a bys umiala wyszyc cos takiego ?
 

Załączniki

  • dscn001604cb7.jpg
    dscn001604cb7.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 66
  • dscf10226bjd5.jpg
    dscf10226bjd5.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 61
  • 1.jpg
    1.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 66
Wyszyć to ja wszystko wyszyję pod warunkiem że uda mi się to komputerowo rozrysować. Nigdy jeszcze ze zdjęć nie haftowałam , ale mam program który dobiera nici i takie tam ... Narazie haftuję dla mamy poduszkę i jakoś wolno mi to idzie, ale jak skończę to wezmę się chyba za jakieś zdjęcie i to chyba twoje bo bardzo mi się podobają.
 
Aguś jak wyhaftujesz ta zieloną trawe to ja ją od Ciebie kupuje od reki.
Ja moze zaczne cos teraz haftowac pod warunkiem ze moje dziecko bedzie nadal takie spokojne ;)
 
Mi też się ta trawa podoba. Tylko się zastanawiam czy to by wyszło takie ładne jak na zdjęciu. Bo tu potrzeba dużo odcieni zieleni, ale może się skuszę i sprubuję coś z tym zrobić
 
Nie wiem czy tą trawę się uda wyhafcić bo jest dużo odzieni zieleni ale może się na nią skuszę.
Misiam jakbyś chciała to w gazetkach "Hafty Polskie" jest dużo różnych obrazków do wyhaftowania. Jakbyś coś znalazłą dla siebie to mogę ci wyhaftować.

Coś mi się pie.....y z tymi postami. Wysłałam jeden ale go potem nie było a teraz jak wysłąłam drugi to i tamten się pokazał. Nie rozumiem tego.
 
Aga jeśli moje dziecko bedzie spało dalej jak spi teraz to sama cos bede próbowac. ALe jeśli wyjdzie Ci ta trawa to ją biore od reki :D
 
reklama
Asiu, no co ty? Nie wstydź się tylko bądź z siebie dumna. A jak będziesz mieszkać już w tej Warszawie to cię zaproszę do siebie na wieś i tu porobisz też ładne zdjęcia
 
Do góry