reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, szały, zainteresowania i inne... czyli rozwijajmy nasze pasje

Śliczne, ale ja nie noszę kolczyków i wogóle biżuterii, ale bardzo mi się podoba to co robisz:tak:
A to drugie moje hobby
http://chomikuj.pl/agapa03
trzeba wejść w "moje mp3"
Narazie jest jeden utwór ale jeśli to kogoś zainteresuje to wrzuce jeszcze kilka kawałków
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja ostatnio produkuje Mei taje:p produkuje bo to już przeszło moje oczekiwania...... miały byc trzy jeden dla mnie, drugi dla kumpeli i jeden na prezent, a potem się posypało.... kumpela powiedziała kumpeli i tak dalej..... i tak tygodniowo szyje 5-6 sztuk.....
a tak apropo mam do sprzedania nowego MT ..... uszyłam dwa dla znajomej, wybrała jeden i drugi został do sprzedaży.......... Na prawdę solidnie wykonany, wzmocniony i ocieplony, możliwośc zamówienia dodatkowego kapturka oraz torby do MT. Chętnych zapraszam na priva albo na gg 6660597. Zdjęcia wyślę na maila albo gg.....Cena też do uzgodnienia:D:D
 
Super dziewczynki macie zajęcia.
Joasia, tak mysle ze musisz miec swietne widoki zeby robic takie fajne fotki, moglabys byc zawodowym fotografem.
Agapa fajne haftki, jak obrazki wygladaja.
Misiam, az nie moge uwierzyc ze to reczna robótka, bo reczna prawda?
Ja to chyba tak jak patrycja, za jednym zamachem moge przerobic jedną ksiązke, ale teraz to tylko moglam czytac jak bylam w szpitalu.
 
Tak,

znaczy swarki są wszsytkie w srebrze,
a kazda inna tez bez problemu moge zrobic w srebrze lub w pozłacanym srebrze.
 
reklama
Do góry