reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

reklama
ja mogę potwierdzić że kasiuleczki czapy są sliczne :-)
moje dziewczynki je mają.. Emcia już wyrosła , ale Viki jeszcze na szczęscie może chodzić ..

o tu mam zdjęcie z tegorocznych wakacji :-)

DSCF6596.jpg
 
Kasiuleczka nastepna piekna czapunia Twego wykonania.Ja za szydelkowanie sie nie biore,nie nadaje sie.Jutro planuje szybki wpad na miasto to kupie welne i szydelko i zagonie mame:-)Pokazywalam jej Twoje wytwory i ona rowniez jest pod ogromnym wrazeniem.A ze lubi tez "bawic"sie w rozne robotki to po powrocie do Pl chce zaczac od decoupage-nawet chciala jechac do Ciebie na lekcje:-):tak:
 
dzieki kobitki
Wilwia :-)he he moje decoupage to stanelo w miejscu,mozna rozroznic 3 fazy najpierw nauka przyklejania serwetek, poxniej nauka ukrycia tych serwetek czyli cieniowanie, a poxniej nauka spekan. ja wlasnie utknelam na nauce cieniowania, a naprawde najfajniejsze rzeczy sa gdy maja te spekania:blink:.
 
patrycja ślicznie :-)

ja to chęci mam do wszytskiego..
w pl malwoałam obrazy i węglem i kolorami..
szyłam i przeszywałam ciuchy na maszynie...
robiłam takie różne fotki fajne , jakieś duperele ozdobne czy własnoreęczne ramki do zdjęć..albo albumiki ozdabiałam...
a tu mam mega lenia nic mi się nie chce tylko tak was podziwiam :-p


zazdroszczę czasu !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, temat rowniez dla mnie ciekawy moje kierunki to: byla kiedys bizuteria obecnie decoupagez,haft krzyzykowy i szycie przeroznych ozdob, zabawek itp.itd z materialu i filcu :) od 2 miesiecy mam maszyne i mnie baaaaaaaaaaaaardzo wciaga :0
 
Do góry