reklama

Hobby...

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Agnexx, 4 Marzec 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Jak się cieszę, że jednak powstał ten dział...
    To może zacznę, co mnie interesuje:
    - hodowla storczyków - uwielbiam je,
    - robótki ręczne - haftowanie, szydełko, druty itp. polecam! świetnie działa na skołatane nerwy,
    - sport - dzięki temu jestem w świetnej formie...

A jakie są Wasze zainteresowania??? :D

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

A jakim sportem się zajmujesz? Ja swego czasu trenowałam pływianie i do tej pory ciągnie mnie do wszelakiej wody. Poza tym interesowała mnie jazda konna i koniki wogóle, choć teraz nie mam na to czasu i na koniu nie siedziałam już dawno...
    interesuje mnie też podwodny świat, ale raczej ostatnio teoretycznie (albumy). Miałam kieyś szczęście nurkować w Morzu Czerwonym, ale na tym moje praktyczne doświadczenia się kończą narazie.
    Poza tym moje zainteresowania, to: owczarki niemiecie (a szczególnie jedna ich przedstawicielka), a z innej beczki, to malarstwo (szczególnie impresjoniści i post.. nie tylko francuscy), dobra książka i dobra muzyczka... no i znalazło by się jeszcze pewnie parę rzeczy, ale moim głównym hobby ostatnio jest mój synuś, który nie daje mi czasu na zajmowanie się innymi sprawami, więc narazie muszę sobie odpuścić na rzecz dzieciątka, mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni.
    Czasem lubię też podłubać na drutach, ale specjalistką nie jestem. Teraz leży włóczka, bo miałam sobie robić sweter, a zamiast tego kiedy mam trochę czasu, to siedzę przy kompie... no tak, wyszło na to, że kolejne moje hobby to babyboom ;)

A hodowla storczyków, nono, to piękne kwiaty ale chyba dość trudne w hodowli?

pozdrawiam
    nikita

3. reklama
  4. Agnexx

Agnexx Gość

Jeśli chodzi o sport to uwielbiam pływać i jeździć na rowerze. Babyboom też mnie ostatnio bardzo wciągło ;D A storczyki? - najpierw trzeba dobrze poznać, to później nie będzie z nimi problemów.

5. Katka

Katka Użyszkodnik ;)

No cóż hobby było jak się było młodszą(wycieczki rowerowe i piesze, pływanie,koszaykówka w podstawówce i liceum, ksiązki,muzyka- koncerty). Teraz przy córci trudno książkę poczytać. W tej chwili mam zainteresowania: bardzo lubięi pichcić i na gwiazdkę mąż zrealizowal moje marzenie/hoobby, coś co zawsze chciałam robić.... ale jakoś tak wyszło, że nie robiłam....(jestem bardzo cicha jeśli chodzi o moje marzenia) Dostałam dobry aparat i pstrykam teraz gł. ....córkę, koty, gawrony:) ..........w domu, nad rzeką, przy deszczu i przy sniegu. I ostatnio, podobnie jak u Agnex dużym wzięciem cieszy się to forum....:)

6. blaszako

blaszako Fanka BB :)

Ja wyszywam haftem krzyżykowym, zbieram podstawki, karty telefoniczne, cukier w małych opakowaniach oraz już troche mniej kubki reklamowe.
    Poza tym interesuję sie moim dzieckiem :)

7. Mama-Agnieszka

Mama-Agnieszka Fanka BB :)

A ja to nawet nie wiem czy się przyznawać do tego co uwielbiam no bo żeby stara baba puzzle układała to chyba wsyd :-[,ale co na to poradzę kiedy moge godzinami klęczeć na podłodze nad tymi kwałkami tektury?

8. d-a-r-i-a

d-a-r-i-a Zaciekawiona BB

ja dla odmiany kupę lat bawiłam sie w teatr, grałam w teatrze amatorskim...
    kiedy poszłam na studia zrezygnowałam... wciągnęlam się w naukę, zaczęłam robić wszelkie kursy związane z moim zawodem - opiekuna kolonijnego, kierownika obozów, pilota wycieczek, przewodnika...
    zaczęłam zbierać wszelkie mapy, ulotki i foldery o ciekawych i mniej ciekawych miejsca...
    innymi słowy mam w domu stertę kolorowych ulotek z których połowa napisana jest w niezrozumiałym dla mnie języku.. :p

9. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Mama-Agnieszka nie jesteś sama. Ja też uwielbiam układać. Choć teraz czasu mało, i nie wyobrażam sobie układania przy moim dziecku.
    Poza tym uwielbiam czytać książki. Pochłaniam je. Kiedy wezmę w ręce jakąś książkę to znikam. Mój mąż już się przyzwyczaił, że wieczorami nie ma żony... :laugh:
    Lubię również robić zdjęcia. A ich obróbka to jest najfajniejsza zabawa. Tylko kiepskie mam programy. (Bardzo ograniczone).
    No i kiedyś dużo biegałam - na długie dystanse. Teraz długa przerwa.

10. reklama
  11. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Jakiś czas temu miałam napady na książki historyczne, głównie tematyka II wojny światowej. Później przyszedł czas na fantastykę: Tolkien, Sapkowski, King i inni.
    Teraz czytam kryminałki, polityczne i sądowe thrillery, powieści sensacyjne.
    Czasami autobiografie i pamiętniki. Głównie ofiar jakichś prześladowań, jak np. za czasów reżimu Saddama, ustroju nazistowskiego, komunistycznego czy politycznego.
    Trochę ciężka ta lektura, ale i od czasu do czasu czytam coś lekkiego.
    Nie cierpię romansów.

Co do e-booków to zależy co masz. Pewnie musiałabym wydrukować bo ze wzrokiem kiepsko...
    Pozdrawiam

12. theo

theo Fanka BB :)

jejku Martyna troszke tego masz. hehe...fajnie
    słowiczek jesli czytałaś fantastyke to polecam "Kod Leonardo da Vinci"
    a wogóle wszystkim polecam prześmieszną serie książek Andrdzeja Pilipiuka o losach Jakuba Wędrowycza :laugh: :laugh: :laugh: naprawdę warto po nie sięgnąć!

Poleć forum