reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej...

A co to pogoda wyciąglaw wszystkich na zewnątrz?:szok::-D Cudnie jest!
Ja wlasnie wrociłam ze szkoły,pije kawkę/zarazwam też podam/ i lece po Erniego do przeszkola!:tak:
Potem do pracy na 3 godzinki i ...mame odebrac bo dziś przylatuje...Jupi!
Poza tym już WEEKEND dziewczyny -ale ten tydzień śmignął...:rofl2:

Zmykam...
 

Załączniki

  • KOFI..jpg
    KOFI..jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Dzień dobry!!!!!

Bira to super że z dzidzią wszystko ok jestem ciekawa co teraz bedzie chłopczyk czy dziewczynka !!!!!

A moja Jula pobiła dziśiaj rekord w spaniu normalnie prawie cały dzień śpi budzi się tylko na jedzenie i sama już nie wiem o co chodzi czy to normalne ?mam nadzieje że nie bedzie problemu w nocy ze spaniem !!!!!!!!!!

A tu pustki gdzie wszystkich wywiało?
 
czesc dziewczyny
piekna pogoda a my musimy w domu siedziec. Daanu wczoraj dostal wysokiej goraczki 39, myslalam ze moze od slonca bo troche dlugo bylismy na dworze. Dzisiaj goraczka juz zeszla teraz mial 37 ale zauwazylam wysypke i oczywiscie jest piatek wieczor. zobacze co jutro bedzie, dzisiaj caly czas byl wesoly nie wygladalo zeby mu cos dolegalo. niewiem za bardzo co mam robic on pierwszy raz jest chory:sorry::zawstydzona/y:
 
Gosia to może trzydniówkajeśli Daan jeszcze nie przechodził? niby powinna trwać 3 dni ale nie ma na to reguły mój mały też tak miał dostał wysokiej gorączki nawet dochodziła do 40 stopni a na drugi dzień obudził się już bez goraczki i nic mu nie było normalnie się bawił a własnie poiawiła mu się wysypka i lekarka powiedziała że to właśnie trzydniówka !!!!!

u nas dzisiaj pogoda do niczego pada jest szaro i ponuro nie chce się z domu wychodzić a ja zaraz muszę na ryneczek póki Julcia spi!!!!!

miłego dnia!!!!!
 
Dzien dobry!

U nas słonko nieśmiało wygląda zza chmurek:-)...napewno zaraz lecimy na spacer z dzieciakami i babcią...:tak:
Gosiu zdrówka dla Daanusia...mam nadzieje że to nie ospa...:sorry:
Uciekam...
 
Witam
Smutna wiadomośc z polski:no::no: aż do tej pory mam ciarki na całym ciele:-:)-(Para prezydenca i reszta ludzi lecących do Katynia nie żyje:-:)-:)-:)no:
 
Boze, nie moge w to uwierzyc...
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
 
reklama
straszna tragedia, nadal nie moge uwierzyc, w jednym momencie tyle ludzi ginie

Aniu wczoraj tez juz myslalm o ospie bo dziewczyny pisaly na forum, ale chyba nie jest to ospa
Agnes a lekarka cos dala Dawidowi na ta wysypke???? bo w sumie nie wiem czy mam w poniedzialek isc do lekarza jak ta wysypka mu sie utrzyma, a on dzisiaj juz jest w porzadku no z jedzeniem problem jeszcze ale mysle ze to wieczora juz bedzie dobrze
 
Do góry