reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ja bym brała, bo okazja, w Prenatalu zapłaciłabyś ponad stówkę. Do odciągania nadaje się każdy,a elektryczny jest o tyle fajny, ze nie trzeba samemu pompowac, co może być męczące. No i szybciej to idzie.
laktator uratował moje brodawki przed odpadnięciem:rofl2: serio Piotr tak mi je ponacinał że przez dni karmiłam go tylko butelką z moim mlekiem Wiele bym wtedy dała za elektryczny
 
reklama
HEJ...

Kochane jak zwykle temp zabojcze...nie doczytam was juz dzisiaj ...:zawstydzona/y: bo powiem szczerze mysli bija sie w mojej glowie - dzis dostalam tel z Wiednia ze moj wujek 43lat zmarl rano - nigdy bym nie powiedziala swietujac z nim Sylwestra ze go wiecej niezobacze:-:)-:)-(- reanimowali go godzine... serce .... a takie plany mielismy na wakacje razem...
[*]


aOla takie latki na spodenki- kupisz teraz w Kruidvacie, sama tez znalalam sliczne w AKTION ...poza tym na codzien sa w H&M NP;SPIDERMAN,HALLO KITTY:tak::tak::tak:

Kolacyjka sie udala - pod zadaszeniem ja zorganizowalam byl stol jak mowilam, baloniki serduszka i pyszny obiad Kabeljauwhaas met haricots verts made in AH polecam ta rybke Recept - Kabeljauwhaas met haricots verts - Albert Heijn

i oczywicie winko...
 

Załączniki

  • P3290106.jpg
    P3290106.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 53
Ayni studia jeszcze nie, najpierw musze skonczyc b1-b2 i wtedy dopiero moge isc na studia, bo inaczej nie rozumialabym wszystkiego :) a na anglojezyczne nie chce isc, choc napewno byloby mi lepiej, ale jak juz zaczelam sie tego holenderskiego uczyc to chce cos zdzialac w tym kierunku :) ja swoja szkole wznowilam miesiac po porodzie, ale sie wszyscy w grupie zdziwili ze tak szybko jestem :rofl2:

nana19 kazda gmina ma inny system, musisz isc do swojej i sie dowiedziec. moja gmina mi wszystko finansuje, nie wiem jak jest z Twoja, ale ponoc juz malo gmin tak robi. od 2013 roku w Hadze tez maja przestac, szkoda.
 
Bry, znowu nie mam kiedy was podczytać.
Wracam do domu padnięta, ręce mam spalone od słońca :zawstydzona/y:, w dodatku mam skurcze rąk i dłoni w nocy, jak by było mało to drętwieją mi. No ale takie uroki pracy. Dziś mimo że starałam się dobrze wykonać pracę, coś mi nie poszło i wymierzyłam sobie karę. Zostałam 2 godziny po pracy aby zrobić to co miałam rano jeszcze raz. Na szczęście nie pod padłam szefowi :tak::-D ( mężowi ). Dodzwoniłam się dziś do biura rachunkowego, dowiedziałam się że jeśli nie mam dochodów w Pl, siedzę tu cały rok to nie muszę się rozliczać w Pl. czyli jak mówiłyście.
AAAAAAAAAAAAAAA i najważniejsze moje antenki ( psiaczki ) chodzą. Muszę przenieść je do innego pokoju bo mój piesio, myśli że to zabawki żywe i je chce łapać. Idę w końcu pod prysznic.
 
Iskierka , idz idz do lekarza, ja dzisiaj w nocy zwijałam się z bólu, nie umiałam sie ruszyć, obrócić ani nawet stanąc na nogi... diagnoza rwa kulszowa ... od poniedziałku lece na cesar terapie bo fizjoterapia nie pomogła, a póki mam zwolnienie :(:( koszmar :(


P.S jak zakup wózka ??? doszedł do skutku :)

aOLA brr aż mnie ciarki przeszły :( ja napewno tez zakupie laktator, chocby dla własnego spokoju :)

TheHague gdzie masz egzamin??? w Rotterdamie??

aniahaven
[*]

Robale dobrze że się dowiedziałas co z tym rozliczeniem :) przynajmniej juz tez wiem jak to wyglada;)
 
Madziula85 no w Rotterdamie bo w Rijswijku miejsc juz nie bylo :baffled: napewno nie dojade na egzamin, bo kompletnie nie znam Rotterdamu, bylam tam ze 3 razy tylko i chyba sie zgubie....
 
AAAAAAAAAAAAAAA i najważniejsze moje antenki ( psiaczki ) chodzą. Muszę przenieść je do innego pokoju bo mój piesio, myśli że to zabawki żywe i je chce łapać. Idę w końcu pod prysznic.
To musi być szalenie zabawne:-D
Nie wiem czy widzieliście najmniejszego pieska na świecie?? To dopiero kruszynka:-D
Iskierka , idz idz do lekarza, ja dzisiaj w nocy zwijałam się z bólu, nie umiałam sie ruszyć, obrócić ani nawet stanąc na nogi... diagnoza rwa kulszowa ... od poniedziałku lece na cesar terapie bo fizjoterapia nie pomogła, a póki mam zwolnienie :(:( koszmar :(


P.S jak zakup wózka ??? doszedł do skutku :)
Ja na szczęście w nocy raczej problemów nie mam. Współczuję ci tego bólu. W poniedzialek mam planową wizytę to wtedy wypytam o te bóle.
A co do wózka - wciąż się wacham:-D:-D:-D
Aniahaven - wyrazy współczucia:-(
 
reklama
Do góry