reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ja mam wlasnie VGZ i mi 8 wizyt refunduja :tak:a reszte to juz bym musiala sama ..i dlatego nie chce korzystac troche poszperalam po necie i znalazlam podobne linki jak ona mnie uczy wiec niezamierzam calkowicie z tych cwiczen zrezygnowac...:-p bede cwiczyc- tak sobie obiecalam bo nie zamierzam cierpiec na starosc...:-D
I bardzo dobrze. ja tez nogę sama ćwiczyłam i chyba lepiej bym na tym wyszła, gdybym to robiła od poczatku
zaczęły mi sie włosy przetłuszczać i musze kupić jakiś dobry szampon z odżywką MOżecie coś polecić?
Ja osobiście używam Gliss Kur - osobno szampon i osobno odżywkę. Wprawdzie nie z powodu przetłuszczających się włosów;-) ale mi bardzo pomaga
 
reklama
ja odkąd przestałam farbować to bardzo mi sie włosy zaczeły przetłuszczać i raz na próbe kupiłam szampon schauma cotton taki niebieski bez silikonu i o dziwo bardzo jestem zadowolona mimo ze troszke z nizszej półki :):)
 
Helol:-D

Aniu tak mi przykro z powodu wuja:-(

Gryzla mnie ta opryszczka i bylam u lekarza dzis:tak: Dostalam masc cynkowa ,lekarz powiedzial ,ze dla plodu nie jest niebezpieczna:happy: Jedynie przed i w trakcie porodu i dla noworodków jest niebezp:eek::baffled:
Dzis bylam ostatni raz pracy i juz odpoczynek:tak:;-)
 
aOLa ja uzywalam kiedys swietnego szamponu John Frieda , drogi bo szampon 7 E, odzywka drugie tyle, ale jest rewelacyjny, odzywia wlosy, a odzywka nie przetluszcza wlosow, tylko je wzmacnia . Nazywa sie root awekening , zielone opakowanie : http://4.bp.blogspot.com/-hZT8dTDItzk/TawlC53I0-I/AAAAAAAABWs/RdDTqi-q8YQ/s1600/SL380145.JPG LINK do obrazka.

A my obydwoje poszlismy dzis na prikje :) wyssali z nas krew a potem padli spac , musze sie pochwalic, ze u mnie na wsi, gdzie jest tylko LIDL i SPAR, drogeria otwarta na godziny, pojawil sie polski sklep! Ukochany juz mi przyniosl polski chlebek (1,5 E) :)))
 
Jejku, znowu nie mogę za Wami nadążyć;-)

My już po długim spacerku. Dzisiaj zimno, znowu:-( A myślałam, że już wiosna już na dobre zawitała. Dopiero zabieram się za obiad! Aaaa:szok: ...ale mąż dzisiaj wróci późno, więc nie ma co narzekać;-)

AniaHaven, troche udało mi się poczytać w tył... Wyrazy współczucia. Trzymaj się.
 
aOLa ja uzywalam kiedys swietnego szamponu John Frieda , drogi bo szampon 7 E, odzywka drugie tyle, ale jest rewelacyjny, odzywia wlosy, a odzywka nie przetluszcza wlosow, tylko je wzmacnia . Nazywa sie root awekening , zielone opakowanie : http://4.bp.blogspot.com/-hZT8dTDItzk/TawlC53I0-I/AAAAAAAABWs/RdDTqi-q8YQ/s1600/SL380145.JPG LINK do obrazka.

A my obydwoje poszlismy dzis na prikje :) wyssali z nas krew a potem padli spac , musze sie pochwalic, ze u mnie na wsi, gdzie jest tylko LIDL i SPAR, drogeria otwarta na godziny, pojawil sie polski sklep! Ukochany juz mi przyniosl polski chlebek (1,5 E) :)))
a ta odzywka jest w sprayu? bez spłukiwania? gdzie znajdę ten szampon i odzywkę?bo to małe na zdjęciu to chyba serum???


a pytałam o szampon osobno z odzywką tez nie lubie 2w1
 
hejka wszystkim
ania wyrazy współczucia
[*]
doris ta frida jest rewelacyjna, niedawno wyrzuciłam i kupiłam tutaj holenderski aspirator otrivin ale nie jestem wogóle zadowolona, ta polska frida była naprawde dobra.
iguana zazdroszzce basenu, ja w końcu się musze wybrać z moim Szymkiem, ale nigdy czasu niema:(
7axe7 jak tam w pl? nie tęsknisz za holandią?:tak:
iskierka to już do pracy nie będziesz chodziła? jak tam zdrowie?

ja już po pracy, w końcu weekend, tylko ponoć pogoda ma być brzydka a chcieliśmy jutro zrobić grilla u znajomych.Mam nadzieję że choć nie będzie padać.
Pozdrawiam was, czytam często ale czasu niema na pisanie.
 
aOLA nie sugeruj sie tym serum, mi chodzilo o to, zeby Ci pokazac na obrazku jak wyglada szampon akurat sie przyplatal taki obrazek :-), odzywka do niego ma takie samo opakowanie , tylko jasniejsza zielen, przewaznie stoja obok siebie. Znajdziesz we wszystkich drogeriach na wyzszych polkach . ja kupowalam chyba w kruidwacie czy etosie.. nie pamietam, ale jest wszedzie, gorzej z supermarketami...
 
reklama
iskierka to już do pracy nie będziesz chodziła? jak tam zdrowie?
Do pracy na razie nie chodzę, bo obiecali mi, że zadzwonią do mnie jak będzie praca na lżejszej taśmie (tam gdzie mogę siedzieć).
W poniedziałek idę do lekarza to się dowiem co ze mną dalej, czy mam iśc na chorobowe czy nie.
Ogólnie czuję sie dobrze, ale mam problemy przy chodzeniu. Staram się chodzić powoli i nie robic dużych kroków.
 
Do góry