reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
BlackWizard paszporty (albo dowody), kontrakt z mieszkania, miedzynarodowe akty urodzenia i w niektorych gminach kopia paszportu wlasciciela.
 
hejka
BlackWizard fajnie że szukacie mieszkania u mnie w mieście, życzę powodzenia!!jakby coś mi się obiło o uszy to napewno napisze.
Z fb to ja jestem Klaudia, ale myślę że się domyśliłyście:)
Do Pl też jeździmy przez tą tukajke:)ja mam prawie 1400km więc sporo drogi przez Polskę mamy bo prawie 8 godzin.Ale tak to jest jak się mieszka na południowym wschodzie, niedaleko Sencilli zresztą:-) Właśnie dokładnie za miesiąc wybieramy się na 2 tyg urlop do Polski.
Pozdrawiam
 
hejka
BlackWizard fajnie że szukacie mieszkania u mnie w mieście, życzę powodzenia!!jakby coś mi się obiło o uszy to napewno napisze.
Z fb to ja jestem Klaudia, ale myślę że się domyśliłyście:)
Do Pl też jeździmy przez tą tukajke:)ja mam prawie 1400km więc sporo drogi przez Polskę mamy bo prawie 8 godzin.Ale tak to jest jak się mieszka na południowym wschodzie, niedaleko Sencilli zresztą:-) Właśnie dokładnie za miesiąc wybieramy się na 2 tyg urlop do Polski.
Pozdrawiam


Jak fajnie, że ktoś z tego samego miasta :-) Powiedz jak się mieszka w Goudzie? Byłam u męża na 10 dni i miasteczko zrobiło na mnie ogromne wrażenie, z tym że mąż mieszka na ośrodku Otto, a tam niestety różni ludzie.
 
BlackWizard mieszka się bardzo fajnie, przeprowadziliśmy się w lutym tutaj i nawet nam się podoba, wcześniej mieszkaliśmy w Rotterdamie, więc dla nas Gouda to o wiele lepsze i spokojniejsze miejsce.No i wiadomo Gouda to piękne miasto.
 
Blackwizzar cos cie kojarze :tak: Dziewczyny juz cie pomformowaly wiec nie bede powtarzac :-Dtrzymam kciuki za mieszkanko:tak:
Ja dzis u poloznej bylam:tak: Dzidzai dobrze,najwazniejsze ze krew sie zmienila :tak: mala sie obrócila glówka w dol ale podobno moze sie jeszcze poprzekrecac .Nie jest za duza ,bedzie podobnej wagi i dl jak Misiek:tak: jutro usg:tak:
lece nas pakowac,mam nadzieje ze jutro jeszcze tu zajgladne:tak:


aa Robale ja tez trzymam kciuki:tak::tak:
 
reklama
Do góry