reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
no to trochę o mnie
Jestem mamą dwójki maluchów 2,5rocznego Piotrusia i 5,5msc Aluni Na razie mieszkam pół na pół Polska-Holandia (teraz jestem w PL do końca wakacji) ale od wrześnie Holandia już pełną parą Mój mąż pracuje w Hol już 8lat i tak mu się tam spodobało że nas tam wygania;-) Ja mam mieszane uczucia ale najważniejsze żebyśmy w końcu byli razem Teraz mieszkaliśmy w Roosendaal koło Bredy ale mąz szuka nowego mieszkania więc dokładnie nie wiem gdzie będziemy mieszkać ale na pewno w "okolicy"
 
Witam poniedzialkowo :-)

AOla fajnie, ze znow sie odezwalas i gratuluje coreczki :-)

Sencilla jak tam walka z kolkami?

Paulina widze, ze buszujesz po n-k ;-) Skrobnij co tam u Was slychac :tak:
 
Witajcie mamuski...

No u nas byla ciezka noc maly ma 9 msc a budzi sie w nocy jak noworodek i chce jejesc chyba bo jak mu zrobie mleko to cisza ale on nie powieninien juz tyle jejsc w nocy i niewiem co zrobic chyba musi wyrosnac z tego??

wczoraj mielismy superowy dzien moj J przypomnial sobie ze niedaleko nas jest super basen i polmiarnia wiec pojechalismy i minal tam caly dzien fajnie za tydz powtorka !!:laugh2:
 

Załączniki

  • DSC07825.JPG
    DSC07825.JPG
    199,4 KB · Wyświetleń: 55
Hejka mamusie,
Marita -Ty to wszędzie mnie wywęszysz.....a owszem buszuję po n-k i tutaj, podczytuję ale czasu brak na pisanie.....zawzięłam się i chcę jak najszybciej się uporać z remontem strychu i zrobić pokoik dla drugiego dziecka...a od września chcę tylko przyjemnie się starać o baby a nie pracować.....do tego ostatnio miałam dodatkową robotkę....mielone mi wystrzeliło z patelni, że cała kuchnia była upaćkana...więc musiałam ją odmalować(a nie czekać na weekend i męża prosić-wolę sama).
A tak widzę że jedna ciężarna-gratuluję, są też inne nowe mamusie że trudno mi spamiętać kto i co i z kąd :baffled::zawstydzona/y:aż wstyd:zawstydzona/y:
My wyjeżdżamy do Polski 19 lipca na około 3-4 tygodnie z czego od 26 lipca jesteśmy na kampingu 10 dni...las, jeziorko i rodzinki z dziećmi...mam nadzieję że spodoba się to i Amelce i mężowi.
No ja spadam do kawusi i lektury "Cień wiatru"-polecam:tak:
A pochwalę się, od wczoraj kładę małą do łóżeczka i daje butelkę z mlekiem i mówię dobranoc...a ona wypija i śpi..aż do 8 rano ....warto było czekać na taki efekt :tak:
MamoMikołaja-ja też tak miałam z córką, lekarz mi powiedział że dać butelkę wieczorem przed snem i tyle.....niech płacze w nocy, to pocałować i powiedzieć że w nocy się nie je i życzyć dobranoc....po dłużym czasie mała się nauczyła i wcale nie było łatwo :zawstydzona/y:ale efekt jest wart....życzę cierpliwości:tak:
Miłego dnia mamuśki.
 
Witajcie połikendowo :)

Sencilla nic nie doradze w sprawie kolek, bo szczesliwie zadne z mojej dwójki ich nie miało.

Mamo Mikołaja kolejna szprycha na watku :zawstydzona/y:, normalnie jeszcze troche i sie załamie widzac takie zgrabne laski, same chudzielce :sad: A jeśli chodzi o nocne budzenie i jedzenie małego to pociesz sie ze moj Szymek Ma 14 m-cy i budzi sie średnio 2 razy w nocy na jedzenie, a dopoki karmiłam piersia to pobudki były reguralnie co 2 godz. Lekarka kazała mi uprzedzić sąsiadów ze w nocy beda sie cyrki działy i przetrzymac malego z jedzeniem , ale nie mam sumienia tego zrobić. Wyrosł z cycka to i z tego wyrosnie:tak:

Byłam dzisiaj na pierwszej lekcji, fajnie było ,całych zajeć było może z 15 minut a reszta - swiętowanie urodzin jednej z kobitek uczacych;-). Generalnie zajecia polegają na rozmowie i próbie zrozumienia o czym do Ciebie mówią :-D. Bałam sie ze mały bedzie płakał jak zostanie z obcymi kobitkami bez mamy, a on nawet nie zauważyl że mnie nie było prawie 2 godz :rofl2:. Bawił sie zabawkami i demonstrowal swoje wspinaczkowe umiejetności :-D

Dobra, sie naprodukowałam... ide pranie rozwisić , do miłego kobitki
 
witam :)
jestem nowa, dzieki Beauty :) za zaproszenie; spotkalysmy sie na holenderskim.
jestem mama 2-latka, moze znajde w mojej okolicy (Haga, Zuidepark, dz. Leyenburg) inne mamy z dziecmi w podobnym wieku?

Jesli juz tu jestem zapraszam chetne mamy na piknik przy kolejce w Zuideparku, wejscie od strony krzyzowki Melis Stokelaan z Lovensteienlaan (Haga) 2 lipca (czyli ta sroda) od godz. 9.30-15.30, mozna bedzie za darmo pojezdzic z dzieciaczkami kolejka, pobawic sie wspolnie, bedzie tez poczestunek, malowanie buziek i rozne atrakcje. Piknik organizuje MiM (Moeders Informeren Moeders, z dz. Escamp i Laakkvartier). mamy szanse sie spotkac i poznac.
Jesli bedzie brzydka pogoda ten piknik zostanie przelozony na 9 lipca w tych samych godzinach.
Pozdrawiam i zapraszam w imieniu organizatorow :)
 
reklama
I znów powiało świeżością....witam nowe i ponownie nowe mamuśki.
Goście się rozjechali a ja odetchnęłam pełną piersią...jednak pomieszkać rodzinnie we troje jest hiperprzyjemnie...A jak pusto dookoła...nikt (oprócz nas ;) nie rozkłada po kątach swoich rzeczy...Wczoraj zamiast utęsknionego wieczoru we dwoje zajęliśmy się porządkowaniem zbędnych pierdół i w efekcie odkryłam, że ubranka, które odkładam dla kolejnego dziecka w jednej z toreb zapleśniały, więc przebrałam pozostałe (segregacja i rozdanie po rodzinie i dla dzieciaków w Polsce) i wyrzucenie w diabły
pozostałych...O, młoda już się obudziła i śpiewa 4 pancernych :tak:.
Ma-Rita, przyjeżdżaj szybko na plotki.
Pozostałe, których jeszcze nie zdążyłam zaprosić-zapraszam :)
Idę karmić
 
Do góry