reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witajcie dziewuszki!!
Kolki jak byly, tak sa. Trudno... Jestem juz mistrzynia w organizowaniu swojego czasu :) Nawet na spacerek nam sie udaje wyjsc :tak: Co prawda jedna ryczy, druga nie chce sie ubrac, jedna robi kupe, druga mnie ciagnie za ubranie, ja w miedzyczasie probuje sie ubrac i wziac butelke z mlekiem, itd,itp :rofl2: Jak w koncu nam sie udaje wyjsc, to jestem niezle upocona, ale co tam! :blink:
Dobrej nocki, ide spac, pozdrawiam wszystkie nowe mamusie i dzieciaki!!
 
reklama
bry wieczór

Witam już z Polski.
Droga minęla nam całkiem znosnie, wyjechalismy tak jak planowaliśmy na noc i Antoś przekimał praktycznie całą drogę...
Po pierwszym dniu u babci padł jak kawka. Nowe miejsce i dawno nie widziane twarze dostarczyły mu wielu wrażeń...
Pogoda nam na razie sprzyja wiec rzadko siedzimy w domu a komputer uruchomiłam pierwszy raz dopiero dziś...

Pozdrawiamy
 
Beauty co Ty chcesz od swojej figury? Dobrze wyglądasz:tak::tak::tak:
Z babami to jest tak, że jak ważą 80kg to chcą 70kg, a jak już ważą 70kg to chcą jeszcze mniej.
Ja na kilogramy nie marudze, ważyłam się w PL i mam 50kg/165cm, ale brzusio mnie denerwuje, bo nie jest taki twardy i płaski jak przed ciążą:-:)-:)-(
mia_cara ja także jestem z Hagi mam dwóch synów 4letniego i 7,5miesięcznego:tak:.
Beauty może się umówimy na ten jutrzejszy piknik?
Sencilla podziwiam Cię:tak::tak::tak:, przesyłąm Ci dużo energii choć sama mam jej ostatnio nie wiele.
Kobitki co to może być...
Non stop mnie boli głowa, jestem zmęczona nawet jak wstaję z łóżka, nie mam siły stać na nogach, jestem senna i ciągle mi słabo i mam wiry w głowie:-:)-:)-(.
Dodam, że łykam anty, więc to nie może być ciąża:no:
 
Tak, wiem że dobrze wygladam, tak dobrze,że aż kilka dni temu obca kobitka gratulowała mi kolejnego dziecka w drodze :szok::eek:

Aneta, ja tam idę, mia_cara tez bedzie moze jeszcze jedna znajoma dotrze...
Moze jakieś przesilenie cię dopadlo? Zaaplikuj sobie porzadna dawkę multiwitaminy.

Sencilla Twoj optymizm mnie poraża, ale pozytywnie ;-)

Twiggles udanego wypoczynku w Pl życzę
 
Witam :-)

Cos z rana forum szwankowalo, caly czas jakis blad w systemie mi wyskakiwal :baffled:

Twiggless no to udanych wakacji zycze :tak: Po suwaczku widze, ze zostajecie w Polsce az do polowy sierpnia :szok: Ech, zazdroszcze...:tak::tak:

Sencilla trzymaj sie tam ze swoimi dwiema ksiezniczkami :-)

Aneta to moze byc reakcja na tabletki :tak: Czasem zdarza sie nawet po latach brania pigulek organizmowi cos sie "odwidzi" i przestaje dobrze tolerowac tabletki. A moze brakuje Ci zelaza ?? Warto zrobic podstawowe badania krwi :tak:

A u nas remontu w kuchni c.d. Nie mam na czym gotowac, nie ma zmywarki ani zlewozmywaka :baffled: Dobrze. ze choc mikrofala dziala, to ratuja nas gotowe dania z supermarketu :sorry2:

Na dodatek wczoraj dostalam sms od mamy, ktory brzmial: "Jestem w szpitalu od soboty. Czuje sie juz lepiej, ale nadal nie moge chodzic". I tyle :baffled::baffled: Normalnie myslalam, ze na zawal zejde...Ledwo co moglam telefon utrzymac :no: Okazalo sie, ze mama miala prawdopodobnie bardzo ostry atak rwy kulszowej :no::no: Ech i kolejne zmartwienie na glowie :-:)-(

Trzymajcie sie kobietki i milego dnia :-):-)
 
witam dzisiaj :) pieknie, slonecznie i oby tak dalej
Aneta 2222 od Beauty wiem ze Ty gdzies bardzo blisko mnie mieszkasz, wiec na pewno sie gdzies minelysmy..., fajnie bedzie sie spotkac :) ja mam male funkcje na tym pikniku, bede robic zdjecia i malowac buzki dzieciakom, ale jak to wyjdzie to sie okaze
tak wiec do zobaczenia, planuje byc od 10.00 dotad ile mi dziecko wytrzyma ;)

mozemy sie umowic po drodze, bo ja po drodze do parku mieszkam, a do wejscia z kolejka to jeszcze kawalek. Co wy na to? chyba ze na miejscu?

Aneta222 jak Ty masz taki niz, co wyglada mi na migrene to moze masz zle dobrane te piguly... moze warto sie skonsultowac z domowym, zeby Ci przepisal inne. Ja mialam podobne objawy, a po zmianie wszystko sie unormowalo. No albo migrena taka klasyczna - jeszcze z wlasnego przykladu: to apogeum mialam po porodzie kiedy przez pol roku nie bralam jeszcze zadnych pigul. Bylo okropnie, wiec po zakonczeniu karmienia szybko udalam sie do HA.
pozdrawiam slonecznie :)
 
Ostatnia edycja:
Ma-Rita mnie też się wydaje, że to żelazo, bo mam skłonność do anemii:-(
Nie za bardzo lubię mięso i wydaje mi się, że w tym właśnie tkwi przyczyna mojego osłabienia. Tabletki biorę Yasmin, od stycznia i zawsze czułam się po nich bardzo dobrze:tak:
Jakie witaminy polecacie, które mogłabym zakupić tutaj? Czy mogę je brać z Yasminem?
Ma-Rita życzę zdrówka dla mamy!!!
Mój tata ma raka, choruje już 2 lata, było wszystko dobrze, nawet przeszedł pomyślnie operację bajpasów, miał wcześniej 2 razy przedzawał, a teraz jak byłam w PL wygląda nie ciekawie:-:)-:)-(. Niko to jego cały świat, tęskni za nim i płacze jak dziecko:-:)-:)-(, wszędzie ma jego zdjęcia i mama mówi, że strasznie to przeżywa. Niko też strasznie jest za dziadkiem i chyba oboje ciężko to znoszą:-:)-:)-(
twiggless życzę udanego urlopu:tak::tak::tak::tak:
Beauty chyba baba oszalała, albo ślepa jest. Ja nie zauważyłam żadnej ciąży:-):-D i chyba mia_cara może to potwierdzić:tak::tak::tak:
Ja też mam brzusio, ale jakoś nie mogę się zmobilizować do robienia brzuszków, a zresztą teraz jestem tak osłabiona, że nawet nie chcę się mobilizować:no:
Beauty, mia_cara to jak się baby umawiamy? Ja postaram się wyjść z domu o godz 09:30, albo jak będę wychodziła z domu to puszczę ---> Beauty
 
Aneta jesli chodzi o witaminy to kup jakis tani zestaw np. markowy Etosa czy Kruidvata. Sa tanie, a skladem nie roznia sie niczym od tych drogich np. Centrum itp. Sprawdzilysmy to kiedys z kolezanka ;-) A jeszcze lepiej by bylo, gdybys kupila sobie jakies witaminy specjalnie dla kobiet :tak::tak:Popatrz w drogerii, jest tego troche.
Przykro mi z powodu Twojego taty. Na pewno teraz, kiedy Wy mieszkacie w Holandii jest mu bardzo ciezko :-:)-(

Szkoda, ze nie mieszkam blizej Hagi, bo chetnie poszlabym na taki piknik :tak::tak:
 
Hello!
Aneta
a moze to z przemeczenia.Nie chodzi mi o fizyczne a raczej takie psychiczne.W sumie synek ma juz 7 miesiecy ale ten stres w ciazy ,przeprowadzka,teraz ta podroz(pewnie nie spalas zbytnio przez te pare dni),wszystko sie nalozylo i teraz jestes taka padnieta.Ja mialam takie apogeum w zeszlym roku w wakacje,ale moja mama zajela sie przez 3 dni dzieciakami i pojechalismy na Mazury do znajomych.Niby 3 dni a bylam jak nowo narodzona,Wyspalam sie nareszcie,przy malym to spie jak mysz pod miotla:eek:.
Jutro ma byc jeszcze wiekszy upal,ja jestem tak przeziebiona ze od kataru mam oczki jak krecik,spuchniete i malutkie.Od 2 miesiecy jestem praktycznie non stop chora,niedawno skonczylam brac antybiotyki i tutaj masz ci los,znow goraczka i bol gardla.Do lekarza nie ide juz,bo jak mnie widzi to ma taka mine jakby ducha zobaczyl.Kuruje sie sama.Ale perspektywa wyjazdu do Polski trzyma mnie w pionie:tak:,w myslach jestem juz spakowana:-).
Marita moze wiesz czy tutaj sa takie tabletki jak w Polsce typu akatar,zeby z nosa nie lecialo.Przywiozlam sobie z Polski ale niestety moj maz wybral jak byl chory i ja teraz chodze z papierem w nosie.Patrzylam w drogerii,ale jakos moje slownictwo mnie zawiodlo :zawstydzona/y:
POZDROWIENIA i milej zabawy na festynie;-)
 
reklama
Kamila niestety takich tabletek to tutaj ze swieca szukac :no::no: Nie znajdziesz tego nigdzie. Ja probowalam i za kazdym razem kobietki i aptece lub drogerii patrzyly na mnie jakbym innej planety pochodzila i proponowaly spray do nosa :-D
Tego typu leki przywoze z Polski. Mialam nawet w domu Sudafed, ale zatoki ostatnio mnie bolaly i wzielam 4 ostatnie tabletki.
 
Do góry