reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
hej ale tu dzis nadrukowane lohoho:tak::-D
Marita sto lat dla synka ,wspolczuje remontu ale za to nowe plytki beda:tak:
Madziu a coz to za sasiady:baffled:
Nana zdrówka dla Tymusia ,oby mu szybko przeszlo:tak:
Ania ty to zawsze se cos wymyslisz , jaki kolor w kuchni planiujesz?
Niunia gratuluje rozpoczecia budowy :tak:mam nadzieje ze sie kiedys pochwalisz nowym domkiem:tak:
Astrid ja lubie wakacje w pl ,bo tam jest moja rodzina ....:tak::-)

My dzis u dentysty ,Michas ok zeby tez:-D Milenka a to dostala oczywiscie u HA masc na egzeme ( jak to u nich zawse bywa):tak:bo ma czerwone suche plamy na buzce:confused: Pozniej kawka u kolezanki ciearówki i tak dzionek zlecial:tak:

My w tym roku mamy w planach sardynie ale czy wypali..:confused: Ja zaplanowalam szwajcarie na pare dni ,pozniej francje i prom na sardynie:tak:.Teraz tylko zapoznac z tym planem meza:-D:tak:

nic dzis wielkiego nie zrobilam a zmeczona jestem ze szok:sorry2:
dobrej nocki kobitki
 
annaJ- w pl sklepie bedzie mleko skondensowane, sa i smakowe:tak: polecam Pl sklep w zandamie duzo lepszy niz ten amsterdamski;-)

karola- pozazdroscic planow wakacyjnych, a maz pewnie od razu sie zgodzi :tak:
 
dzien dobryyyy

wlasnie delektuje sie spokojem i kawka, jeden spi drugi w przedszkolu heerlijk :tak:
u mnie tez grypowo dzieci tylko katary ale ja :szok: gardlo oskrzela zatoki tak mi zawalilo ze szok, mowic nie mogla dobrze ze goraczki nie mialam......
Wy o swietach piszecie a mnie dodatkowo czekaja urodziny Daana akurat w swieta, nie wiem kiedy mam przyjecie zrobic, 2 kwietnia on juz do szkoly, pozegnanie w przedszkolu zrobic i do tego Thijsje ma 20 kwietnia roczek :szok: zastanawiam sie czy im nie zrobic jedna impreze......

Karola fajne wakacje, my chcielibysmy od namiot do francji ale jeszcze nic konkretnego, a jak to nie wypali to najwyzej do polski

Niunia gratki fajnie zbudowac domek marzen :tak: a macie kogos kto wam bedzie budowy dogladac????

Marita nam by sie tez taki "wypadek" przydal :-D nas w tym roku czeka remont domu a najgorsze ze dach cieknie a to zawsze najdrozsze :baffled: z dwojga zlego tydz. na Texel na wpadnie :-D
 
Anno J na korsyce juz bylam dawno temu:tak:A sardynia z tego wzgledu ze tam moja siostra mieszka:tak::tak:Ja juz siostre odwiedzalam ale maz nie:sorry2: i sie w tym roku strasznie napalil:tak:
Gosia wow to ci sie swieta szykuja pod nakiem imprez:-)


no spotkanko mozemy zrobic:tak:
 
reklama
niunia jesli chodzi o polskie sklepy w Holandii to nie kupuję tam nic.Raz byłam w tym amsterdamskim dopiero co po przeprowadzce bo miałam ochotę na kaszę gryczaną.pojechałam tam-ceny z nóg zwalają a terminy przydatności do spozycia trzeba dobrze sprawdzac. Artykuły, które są tutaj nie dostepne mam najczęściej z Polski przywiezione a jak coś jest dostępnego to kupuję w tutejszych sklepach bo taki sam artykuł w PL sklepie jest droższy.

karola sardynia z nóg nie zwala-poza costa verde. ale jesli masz siostrę to zawsze fajnie ją odwiedzić
 
Do góry