reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

PAULINA sorki ze zawidolam,brak czasu.wybaczysz??? Dasz jeszcze jedna szanse?? Moze poniedzialek wieczorkiem?? kolo 20??? wpisalam Cie juz w kalendarz
a gdzie sie podziewa POLA??
 
reklama
Hejka Pola,
sorki ze mnaie nie bylo i Kingi. My rozgadalysmy sie w ponioedzialek z nadzieja ze Ty tesik bedziesz. Dzis niestety ja nie moglam bylam u tesciow i ustalalismy date slubu i takie temu podobne ;D
Ale bedzie jeszce czas do naszego gadu-gadu , wtedy nadrobimy babska paplanina ;)

Przykro mi co do Waszej kotki,mam nadzieje ze sie szybko ranki po operacji zagoja i bedzie zdrowa.
Buzka, i do milego :)
 
Dziewczyny, czy jest możliwość pogadania do poniedziałku?? W poniedziałek odbieramy klucze od domu i mamy 2 tygodnie na przeprowadzkę i zagospodarowawnie obydwu (tego, który wynajmowaliśmy i nówki sztuki). Napiszcie kiedy i o której a ja się dostosuję. Trzymajcie kciuki za moją kotkę, bo jest z nią b. źle... :( Od dzisiaj ponownie jest w szpitalu pod kroplówką i w inkubatorze.. Życie...
POzdrawiam smutnawo...
Pola
 
Kochana juz my sie do Ciebie dopasujemy na ten poniedzialek.
Zycze Tobie aby jak najlepiej poszlo z przeprowadzka , wiem jak to jest bo miesiac temu to przechodzilam ::)
I mam wielkie ndzieje ze Wasza kotka da rade, az mnie zdziwilo inkubator ?!

Buzka kochana, wszystko bedzie dobrze, pozdro dla Was.
 
reklama
Kurczę, źle się zrozumiałayśmy. Myślałam o terminie do poniedziałku, czyli: dzisiaj, jutro, pojutrze i popojutrze.... Pasuje któryś? Dzięki za wsparcie. No, kot w specjalistycznym szpitalu, ale jakoś nie wierzę tutejszym lekarzom...ciekawa jestem dlaczego?? Paulka, Ty w pracy, czy w domu?
 
Do góry