reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

No to ja wam napisze,ze ma tego Tobi i nie powiem ze jest jakis szczegolnie rewelacyjny ,mam na mysli wygode dla dziecka.moim zdaniem przeplacilam.
Czy wasze foteliki rozkladaja sie do pozycji pollezacej?Albo ja jestem ciemna masa i nie moge go ustawic,albo ta pozycja pollezaca to jest siedzaca w mniemaniu producentow.Moja kolezanka mowi,ze ma Coneco i on rozklada sie prawie na pollezaco jak jej corka spi w nim.Czy to mozliwe?
 
reklama
w Romerze moje dziecko ma poz. siedzaca i taka wlasnie pollezaca jak w MaxiCosi taka lodeczke, czasem w podrozy spi na boku, wiec chyba mu wygodnie...
 
Jejku, ależ tu się dzieje....próbuje nadrobić zaległości ( z racji gości) na forum i o ile, na listopadówkach 2006 (jest więcej tematów, acz mniej aktywnych mam), o tyle tutaj "druk" ;-)
Ubawiłam się podejściem "Holenderek" ze stażem i tych bez...jeśli chodzi o choroby naszych pociech:-D
I powiem Wam jeszcze jedno...jak już się kogoś pozna, to czytam te posty jakbym siedział obok i słuchała wypowiedzi...(buźki dla Pauliny i Ma-Rity).
Opuszczam net kobietki, bo jutro udajemy się na krótkie wakacje bez Młodej (są moi rodzice, więc czas dla nich) a my jedziemy pooglądać odrzutowce.
Uściski


 
Szczerze przyznam,ze nie rozumiem co smiesznego w podejsciu do chorob widzisz Pola,ale niech Ci bedzie,jezeli to ma Ci humor tylko poprawic to sie ciesze,ze mam wklad ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam ......widze ze temat fotelika jest goracy to fajnie ale nadal niewiem co kupic nadal jestem za tym o ktorym pisalam wczesniej jest duzy i chyba wygodny,rozkladany i dla bardzo duzego dziecka tez bedzie dobry:sorry2:

A teraz mam pytanie z innej beczki poniewaz niewiemy razem z Agnes jak jest z ubezpieczeniem hol. chodzi o to ze tatus pracuje legalnie tutaj i tutaj jest zameldowany od roku a my z Mikolajem jestesmy w Pl zameldowani oczywiscie on ma ubezp tutaj i chcialabym aby maly tez mial od niego to ubezp. bo ja nie mam w Pl wcale i maly tam tez nie ma a powiedziano mu w VGZ ze nie moze go wzias na swoje ubezp.bo mieszkamy w Pl i tam jestesmy zameldowani co innego gdybysmy w Pl byli tylko na wakacje ale tutaj mysi byc meldunek malego-czy tak jest czy on zle zrozumial bo dlamnie to glupie??????:confused:
 
Wejdz na Polacy w Holandii :: Strona Główna ,bo tam jest kopalnia wiedzy.Wiem,ze jezeli tata pracuje w NL to rodzina w Pl moze byc podciagnieta pod jego ubezpieczenie,zreszta zaraz tam poszukam i dam znac(jak cos znajde).
Moj maluch jak jest pol dnia w zlobku to caly szczesliwy,nie to dziecko,zaczal jesc chlebek,pije mleko pieknie,jestem szczesliwa jak diabli.Pozdrawiam.
 
Witam,
melduję że żyję,
.......dziś od rana pranie, jutro prasowanie, w piątek sprzątanie i pakowanie walizek a w sobotę około 4-5 rano wyjazd do Polski:-):-):-)
Nie wiem czy jeszcze znajdę czas aby cosik skrobnąć ....dlatego już teraz duża buźka dla Wszystkich na te wakacje i do sklikania :cool2:
 
Sencilla-wracamy około 13 sierpnia...odezwę się napewno po powrocie na kawusię....i cieszę się że ubranka dotarły..oby tylko była pogoda na nie.

Miłęgo wieczoru mamusie.
 
reklama
Paulina, Marysi sie tak spodobaly, ze nie pozwolila Antosi ich nawet przymierzyc, hihi. Ma juz urocze zdjecie w bluzeczce z krabami ;)
 
Do góry