reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

czesc dziewczyny
Aniu woooooooooooow ale wiadomosc, SUPER gratuluje , no az mnie zatkalo, bo jak ostatnio smialismy sie na kogo wypadnie to ty z poker face nic nie powiedzialas. Gratuluje z calego serca, dzieciaczki sie pewnie ciesza na dzidziusia no i maz na pewno tez:-):-):-)
Aneta dzieciaczki super i Oli z ta brudka wyglada zabojczo.:-) Tak Aneta musimy brac sie do roboty jak wszyscy to wszyscy my tez:-D;-):-p
A moje walentynki to bol glowy i maz w pracy :crazy::crazy::crazy: ale kwiaty i caluska dostalam:tak::tak:
dobranoc
 
reklama
Bira my również byliśmy w Duinrell w Wassenaar :tak::tak: Mi się tam podobało:tak: Byłam już w wielu aquaparkach min w Zakopanem i ten jest najlepszy:tak::-) Co Ci w nim nie odpowiada:confused: Mi się podobał to, że jest czysto :tak:, non stop dezynfekowane podłogi :tak::tak::tak:, no i dużo atrakcji :tak: Jak znajdziesz coś lepszego to daj znać:tak::tak::tak: Odradzam Rotterdam:wściekła/y::no:
Gosiu dziękuję :tak:Masz rację chyba na forum więcej zafasolkowanych mamusiek jest:tak: Gosiu Ty to już do roboty możesz się brać :tak::-D, ja muszę jeszcze trochę poczekać ;-), ale obiecuję, że w przeciągu 2 lat do Was dołączę :-D:-D
 
Witam dziewczyny na 1500 stronie naszego forum!!!
ciekawe jaka bedzie ta noc bo juz wcoraj tez mala pospala od 22.30 do 5.40!:szok::szok:
Bira pokarz nam Inge na balu, bo Aneta sie juz pochwalila.My tez bylismy dzis w Boxmeer na karawalowej paradzie, Amelka skasowala troche cukierkow i 2 walentynkowe serduszka i choc nie byla przebrana to robila furore bo wszyscy z parady do niej podchodzili:-)
dobrej nocy...mamuski i dzieciuski....niech sie wam fasolki w brzuchach przewracaja:rofl2:
 
Dobry wieczór laseczki:-)
Aniu aż mi mowę odebrało....Szok! Ty "szachraju"....;-):-) Lekarz ci nie dał leków, bo już na późno na leczenie;-):tak::-) Tylko nie mogę skumać dlaczeg:-)o żadna z nas się nie skapnęła, ze coś tu nie gra....:-D:-D:-D:-D



No a ja z dziewczynkami dzisiaj byłyśmy na urodzinkach mojego chrześniaka:happy: Młody oszalał jak rozpakował prezent:-D:-D:-D

Jutro do pracy...Koniec lenistwa feryjnego...:laugh2::tak::-)
 
Nie wiem dlaczego ale ja dopiero teraz widzę poprzednie posty!:wściekła/y:
Anetko super pomysł z takim wypadem - a gaśnice powinnaś opatentować!:-D
Karince na to pytanie odpowiedziałam okrężnie że...jeszcze nie urodzę!:sorry: I na raze jej wystarczyło.
Jeszcze pare dni i wam powiem jakie reakcje!:tak:
Aniu słusznie zauważyłaś... 1500 STRON JUŻ NAPISAŁYŚMY!:-D
Gosiu jak tam dzisiaj ból głowy?:sorry:
 
dzień dobry,
pisałam do was już wczoraj, ale teraz widzę że nie ma mojego posta.. dlaczego???

aniu najserdeczniejsze GRATULACJE:-) ciesze się również z wami:tak:

anetka chłopcy ślicznie wyglądali w strojach, a ty bardzo pomysłowa jesteś z tą gaśnicą, ja nie umiem robic takich rzeczy, więc prędzej bym kupiła niż sama zrobiła..

w sobotę kupiłam dla Zosi mebelki do jej pokoiku, w tym tygodniu trzeba je skręcic, dokupic dodatki, i gotowe:-D

pozdrawiam
 
hej kobietki :-)

Ania moje gratulacje :-) super wiadomosc, i tak jest nas coraz wiecej ... jak fajnie :-D

aneta2222 powiedz mi czy do Duinrell do Wassenaar można zabrać takiego małego smyka jak moja Asia? :-) powiem wam ze zyje na tym swiecie juz tyle lat a akurat w tamtym aquaparku nie bylam... chodzi mi o to czy sa podgrzewane troszke te wody jaka woda? rozumiesz o co chdzi prawda :-)

bira no wlasnie pokaz jakies foteczki Ingi, no i współczuje dolegliwosci, wiem cos o tym jak to jest przytulanie sie z kibelkiem :-)


Długo mnie nie było, a to wszystko przez moje samopoczucie ale teraz jest juz ok. no więc u Asienki mojej wszystko w porzadku, zdrowa grzeczna i daje mamie o dziwo odpoczac jakby wszystko rozumiala, ja czuje sie juz lepiej nie czuje juz pociagu do kibelka jak bira, przeszlo mi i cale szczescie bo myslalam ze flaki wypluje niedlugo... a moje samopoczucie nie za specjalne bylo spowodowane ECHO tak więc nie musze duzo mowic kolezanka sie nie pomyliła będa blizniaki :tak: i powiem wam ze ciesze sie ogromnie a zdrugiej strony boje sie i dlatego chodze przygnebiona, ciagle sie zastanawiam jak sobie dam rade przeciez moja Asia jest taka malutka ... boje sie ... ale musze byc silna ...
chcialam wstawic foteczke moich bombelków ale nie umiem:confused: pomozcie mi noo i Asie chcialam wam pokazac :hmm:
ok lece zrobic sobie cherbatke i pewnie Asia niedlugo sie obudzi wiec wpadne jak bede miala chwilke :-)
milego dnia dziewczyny :-)
 
reklama
Dzień doberek:-D
Ja oczywiście klikam z pracy....:tak:Właśnie miałam tel od przyjaciółki, która prawdopodobnie złamała rekę w pracy, bo poślizgnęła się i upadła:szok::szok::szok:Super początek tygodnia...:cool:

Aniu ja nadal nie mogę przyzwyczaić się do Twojego nowego suwaczka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Cieszę się razem z Wami!!! Jeszcze raz gratulacje!:tak::-D

To w tym roku przybędzie nam około 10-ciorga nowych forumiątek;-):tak::-):-D:-D:-D
 
Do góry