reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
dzień dobry:-)
wczoraj późnym wieczorem skręcaliśmy Zosi łóżeczko i regał, dzisiaj szafa i komoda czeka do zrobienia, jutro grzejnik do pomalowania, a w piątek dodatki jade z małą kupic i w sobotę przeprowadzka do swojego pokoju, bo ostatnie czasy budzimy się w trójkę:eek:
dzięki dziewczyny za wsparcie.

bira śliczna ta twoja córunia.
anetko ty to masz przeboje, ja miałam trochę ciążę zagrożoną ale to juz pod sam koniec było.
agasta, no no no, wkrótce naprawde jakąś kierowniczką zostaniesz;-)
sencilla a szukasz jakiejś konkretnej pracy? czy bierzesz co w ręcę wpadnie??? a dziewczynki gdzie wtedy będą??
 
Dzien dobry:-)

Inga histeryzuje po wyciąganiu gili, więc na chwilę ją przed bajkami posadziłam;-)

Dzięki dziewczyny za miłe słowa:-)

Agnieszka, no zmieniła się:-) Kiedyś była czarna, później prawie łysa a teraz ten blond, ale co tam, kobieta zmienną jest;-)
A z Dawidem dasz radę, już długo nie zostało. A po porodzie wracasz do Nl?

Aneta, to moze w niedzielę się spotkamy:-)

Karola, mam nadzieję, ze w przyszłym roku dołączysz:-) Od września spokojnie mozesz już z Michasem iść do tej naszej szkoły:-)

Anna, wstaw nowe zdjecia Amelki, bo dawno jej chyba tutaj nie było?
 
dzien dobry :-)

dzieki dziewczyny za mile słowka i za gratulacje, dzisiaj humor mi sie poprawil tzn obudzilam sie z dobrym humorkiem :-) postanowilam byc pozytywnie nastawiona, w koncu to tylko male istotki moje dam sobie rade, napewno bo musze ;-)

bira pytalas czy mam rodzine jakas tutaj, ja tu mieszkam od zawsze moi rodzice niestety zgineli w wypadku, ale mamy rodzine z meza strony na wyspie w Ameland .tyle ze moj mąż ciagle się kłóci ze swoją siostrą, wczesniej nie odzywalismy sie ponad 2 lata nawet Asi nie zobaczyli jak sie urodzila, pisalam wczesniej ze odwiedzili nas na swieta i sie pogodzilismy bylo super ale pozniej znowu sie pokłócili i tak w kółku... na dzien dzisiajeszy jest ok bo szwagierka zadzwonila z ga=ratulacjami do mnei i do męża z czego w sozku jestesmy, mam nadzieje ze sie nic nie popsuje juz bo przydałaby mi sie pomoc nie ukrywam.. planujemy znalezc domek w Ameland zeby miec blisko bo w Hadze procz znajomych to rodziny nie mamy ...

karola82_82 masz racje dlatego tez postanowilam poprawe a zeby moje smyki w brzuszku byly szczesliwe :-)

aneta a powiedz mi czy na ten basen to jezdza ludzie z malutenkimi smykami, bo moja kolezanka chciala te by sie zabrac a ona ma 2 i pol miesiecznego smyka :eek: i jak to tam jest trzeba najpierw zarezerwowac miejsce czy jak?

już nie pamietam która z was ale ktos pytal czy dostalam wiadomosc na priv ale nie nic nie dostalam:eek: sorry ze tak bezosobowo ale nie pamietam kto :zawstydzona/y:
 
Nikita to ja pytalam
Dziekuje za zyczenia:-)
A to na zyczenie Biry
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 25
Dzień dobry!!!!

My właśnie wyprawiliśmy Arka do Holandii i zostaliśmy sami :-:)-:)-:)-(Dawidek jak usłyszy jakieś odgłosy drzwi na klatce to już stoi przy drzwiach i myśli że tata wrócił :tak::tak::tak::tak:

Bira pewnie że wracam do Holandii(mam nadzieje że będzie wszystko ok) jak tylko się malutka urodzi tak jak będzie miała z miesiąc już będzie chyba ciepło:tak::tak:z małym latem w bloku bym chyba oszalała on by tylko na dworze siedział w Holandii mieszkamy w domku to ma gdzie wyjśc ma trampoline, piaskownice więc będzie dużo łatwiej :tak::tak::tak:

narka bo własnie dzwonił kurier że będzie za 10 min z przesyłką kupiłam sobie suszarko -lokówkę z Rowenty podobno super się nią włosy układa więc dzis będę testować;-);-)
 
coś tu dzisiaj cisza..
agnes no to jeszcze sobie troszkę posiedzisz z Dawidkiem w domu, ale twój mąż chyba przyjedzie was odwiedzic???

nikita fajny avatarek:tak:

my zmykamy, bo na 16 na urodzinki i ostatki jedziemy;-)
 
:-)
udało mi się wrzucic zdjecie Asi tu przy moim nicku, udało mnie się równierz zrobic suwaczka Asieńki tylko nie wiem czy go widać :confused:
jeszcze tylko suwaczek dla smyków moich no i pokazać wam fotki mojej gwiazdeczki... troche to potrwa bo ja nie pojęta od razu jestem jeśli chodzi o takie sprawy forumowate :-p ale dam rade :-)
anna117 no nie dostałam nic na priv :confused:

natka86 u nas ładna pogoda więc pewnie dziewcyzny korzystają i na spacerkach są :-p
my już po spacerku fajnie było i czuję się równierz świetnie :-)
 
reklama
Do góry