reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
dziekuje za komplementy w imieniu Asi :-)

a to jeszcze kilka fotek mojego skarba
na jednym jest z córka szwagierki a siostry mojego męża o której pisałam... sliczna dziewczynka tez prawda? :-)
 

Załączniki

  • IMG_5547.JPG
    IMG_5547.JPG
    28,9 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_5611.JPG
    IMG_5611.JPG
    21,5 KB · Wyświetleń: 40
  • IMG_5596.JPG
    IMG_5596.JPG
    19,1 KB · Wyświetleń: 46
  • IMG_5786.JPG
    IMG_5786.JPG
    18,6 KB · Wyświetleń: 38
dzien dobry
ja juz po pracy :-) Ale sie dzisiaj napisalam :szok: Jakby to wszystko do kupy zmontowac, to powstalaby spokojnie 100 stronnicowa ksiazka :-D
A od jutra szkolonko, wiec bede musiala z kolei duzo gadac, zmaist pisac :-D
Strepsils juz wsadzilam do torebki :-D:szok:

Nikita na basem moza chodzic juz z 6 tygodniowym bobasem, wiec jezeli synek twojej kolezanki ma 2 i pol miesiaca to spokojnie moze sie z nim wybrac :tak:
Powoli, spokojnie dojdziesz do wprawy z forumowym systemem :tak:
Agnes jak sprzet? testowalas juz? :-)
Natka pokaz Zosienke, pewnie juz duza pannica
Karola claudi ide pozostale czworki to wszytskie rownoczesnie, wiec lacze sie zToba w bolu :-D dzis w nocy to chyba z 10 razy sie budzila, a ja oczywiscie mialam juz po spaniu, i chodze do roboty jak zombi :-D
Ania wszytskiego naj!
Aneta prezesem firmy mowisz. Czemu nie, jak mi zaproponuja to oczywiscie nie odmowie :-D Ale predzej umre niz sie doczekam

Ide pranie rozwiesic i czeka mnie troche prasowanka :-(
 
Witam Was:tak:
Nikita oczywiście, że koleżanka może zabrać maluszka:tak::tak: Proponuje jeszcze zabrać ze sobą jakieś jedzonko, bo dostać się do restauracji graniczy z cudem, taka kolejka :szok: Córeczka przesłodka i kuzynka również :tak:
Bira szukałam Cię na NK po nazwisku i znalazłam, ale stoisz tyłem na zdjęciu głównym i nie wiem czy to TY:confused:
Anna117 wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i samych radości :tak::tak::tak:
Natka udanej imprezy :tak::tak::tak:
Ja chyba się po tym basenie przeziębiłam, albo siostra mnie zaraziła, bo mam taki katar, że szok :confused2:
Właśnie wyjęłam z piekarnika ciepłe rogale, ktoś chętny :confused:

Mam pytanko, mam 2 laptopy i w jednym kartę pamięci czyta, a w drugim nie, ale znów inną kartę pamięci ten laptop czyta czy da się coś z tym zrobić :confused:
 
witam
Karola miło, że pytasz....U nas nieciekawie...Sebek miał zacząć pracę, ale niestety siedzi w domu, bo póki co narazie roboty nie ma....:-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Najgorsze jest to, że nie możemy nic innego znaleźć, bo przez tą zimę wszystko zamarło....Ciągle buszuję po necie i gazetach i wysyłam cv, ale brak jakichkolwiek odpowiedzi....:szok::wściekła/y::crazy:

Anno ja również składam ci najserdeczniejsze życzonka urodzinowe!!!


Anetko tak czasami się dzieje...To chyba chodzi o odpowiedni sterownik:sorry::tak: nie mam tylko pojęcia czy coś da się z tym zrobić...:eek::sorry:

Nikita gratuluję obcykania suwaczków i dodawania zdjęć! No i oczywiście przecudownej córeczki!!!!:-D:-D:-D:-D
Agasta trzymam kciuki za pomyślość awansu!:tak::-)
 
Witam
Anno wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ,STO LAT i dużo radości z męża i Amelki:tak:
Nikita ,Anna śliczne dziewczynki:tak:
Pauka to sytuacja nieciekawa:no::no: a ta strona co Sencilla podała?
 
reklama
Do góry