reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aneta, nie wiem jak jest w innych szkolach,w naszej Julka jest jedyna Polka ( sorry w tym tyg doszla 2 maluchow z Pl) i chyba jedno dziecko tureckie , reszta to czysci Holendrzy, ale to wszystko zalezy od miejsca, ja mieszkam w innej dzielnicy niz ta o ktora pytasz. Za przedszkolem nie czekalam prawie wcale. Na pewno jest bardziej bialo niz w Hadze. Mam tylko nadzieje ze na nowym miejscu tez bedzie tak super jak teraz ( niedlugo sie przeprowadzamy ;D ) Skoro Niko skarzy sie na szkole, to ja bym nie czekala ze zmiana , nie wiadomo kiedy sie przeniesiecie., szkola katolicka czy chrzescijanska to dobry pomysl. Ja, a przede wszystkim Jula dopiero po zmianie poczulysmy roznice, chociaz ona nie miala zadnych problemow w starej szkole, to ta nowa jest jak dzien do nocy ;)
 
reklama
Dzien dobry
z mojego calodziennego siedzenia przed kompem zorbilo sie pol godziny :szok::-D bo znowu po mnie przylezli ze im mnie brakuje i musialam isc spowrotem na swoj dzial :-D:-D:-D
w przyszlym tyg powiedza mi co z moim kontraktem...
Bira usmialam sie z Twojego posta
PaulinaAnna szerokiej drogi i za wczasu wesolych siwat!
 
Beauty a dlaczego się przeprowadzacie :confused:
Bira Inga to jest boska:tak::tak: Foteczki prosimy :tak:
PaulinaAnna ja również życzę szerokiej drogi:tak::tak:
Agasta oczywistym jest, że oni Ci kontrakt przedłużą :tak::tak::tak: Nie poradzą sobie bez Ciebie :no::-)
 
Agasta, to jak oni sobie bez Ciebie tam poradzą? Może jednak przedłużą Ci kontrakt?

Aneta, Beauty dobrze pisze, przenieś młodego jak najszybciej. A fotki wstawię, jak tylko je zgram na kompa, to chyba jutro :-)
 
jej jak mnie tu dawno u was nie było...
nawet nie wiem gdzie mi ten czas zleciał :confused:

U mnie dobrze Asia rośnie jak na drożdżach coraz to zabawniejsza jest i jaka juz mądra :-)
dzieciaczki w brzuszku, łobuzują ostatnio podglądaliśmy je na Echo :-) no i co najważniejsze zdrowe i rozwijają się prawidłowo :-)
My juz mamy na oku dwa frajne domy na oku na wyspie, pozostało nam się tylko zdecydować a to najgorsze bo oby dwa piekne:-D tylko mały remoncik bedzie potrzebny no i najwazniejsze przygotować dwa słodkie pokoiki dla Asienki i maleństw naszych:-)

anetko a czemu sie przeprowadzacie? bo ja nie w temacie jestem :-)
bira Inga to jest agentka pierwsza klasa :-) a czemu nie odwiedzasz wątku pazdziernikowego? zerkłam tam na chwile i widziałąm ze cie też nie było dość długo ... z poprzedniego posta wychaczyłam treść o szwagierce:-) u was też kłótnie? bo u nas były i to przez dwa lata aż się pogodziliśmy wszyscy i jesteśmy szczęśliwą rodzinką, nawet sobie pomagamy :-D i te domki co chcemy kupić są niedaleko szwagierki :-) no i oczywiście na zdjęcia czekamy, tej kuzynki Ingi tez poprosimy skoro taka śmieszka jak mówsz ;-)
aniahaven a ty jak się czujesz?? :-) jak brzuszek rośnie??

ide kawke sobie zrobić i poczytam jeszcze co pisałyscie wcześniej duzo wczesniej ;-) troszke lekturki będę miała ;-)
miłego dnia
 
Witam Was:tak:
Nikita chcemy kupić domek, ale chyba po świętach dowiemy się konkretnie ile otrzymamy kredytu :tak:
Mój mąż ma już dość Hagi :cool2:
Uciekam do pracy, miłego dnia :tak:
 
Dzień dobry :-)

Nikita, ja się ze szwagierką pożarłam ponad rok temu. Raczej koleżankami nie zostaniemy, ale przynajmniej dzieci się będą czasami widywać. Co do października, to nie chce mi sie tam pisać. Za dużo ludzi, za dużo czytania ;-) Nie bardzo mam czas na tyle ;-)
 
reklama
aneta a dlaczego mąż już w hadze mieszkać nie chce?

bira no ja jakoś tego pazdziernika też ogarnać nie mogę zasuwają dziewczyny że nie sposób za nimi nadążyć :-)
co do szwagierek to u mnie znowu mąż się ze siostrą kłócił ja poprostu stałam po męża stronie ale na szczęście skonczyło się to i jest fajnie szwagierka bardzo mi pomaga teraz jak może przyjezdza do mnie a jak sie przeprowadzimy to już wogóle będę maiała lepiej dlatego tak się już nie boje tych dwóch smyków :-) jednak rodzina to rodzina :-)
a ty masz jeszcze jakieś rodzeństwo z rodzinką tutaj? ktoś ci pomoże? ta szwagierka wogóle nie chce nic w tym kierunku zrobic żeby sie pogodzic z Tobą?
a boisz się tego drugiego dzidziolka? i wogole jak sobie poradzisz z dwójką? :-)

Asia sobie śpi to mam chwilke, dzisiaj tylko zaliczyłyśmy sklep i to wszystko bo pogoda nie łądna i na dodatek sie rozpadało :baffled:
powiedzcie mi co kupić 4 miesiecznemu dziecku na zająca :-) ?? oczywiscie my obchodzimy takie święto a wy??
 
Do góry