reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

A nam dzionek minal tak:-)
Do jutra bo padam po tych szalenstwach:-D
 

Załączniki

  • Z zolwikiem.JPG
    Z zolwikiem.JPG
    60,3 KB · Wyświetleń: 44
  • na sloniku.JPG
    na sloniku.JPG
    65,2 KB · Wyświetleń: 43
  • na karuzeli.JPG
    na karuzeli.JPG
    69,5 KB · Wyświetleń: 48
  • jumbo.JPG
    jumbo.JPG
    67,2 KB · Wyświetleń: 27
  • na koniku.JPG
    na koniku.JPG
    65,5 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Czarna, szalejecie z małą :-) A Jessi widac zadowolona :-)

Ania, gratulacje :-) Ja na razie zaczynam coś rozumieć, ale żeby sklepać zdanie w rozmowie to muszę się trochę poszkolić jeszcze ;-)

Gosia, ja te kobiety z Cb traktuję z przymrużeniem oka. I tak robię po swojemu, ale to jako ciekawostę opisałam;-)

I trochę nas:-)
 

Załączniki

  • P1010617_resize.jpg
    P1010617_resize.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 35
  • P1010516_resize.jpg
    P1010516_resize.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 40
  • P1010519_resize.jpg
    P1010519_resize.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 28
  • P1010563_resize.jpg
    P1010563_resize.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 49
  • P1010597_resize.jpg
    P1010597_resize.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 45
  • P1010612_resize.jpg
    P1010612_resize.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 25
:-)
 

Załączniki

  • P1010699_resize.jpg
    P1010699_resize.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 31
  • P1010555_resize.jpg
    P1010555_resize.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 23
  • P1010668_resize.jpg
    P1010668_resize.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 25
  • P1010672_resize.jpg
    P1010672_resize.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 36
  • P1010629_resize.jpg
    P1010629_resize.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 21
  • P1010705_resize.jpg
    P1010705_resize.jpg
    48,9 KB · Wyświetleń: 23
  • P1010711_resize.jpg
    P1010711_resize.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 51
  • P1010639_resize.jpg
    P1010639_resize.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 26
  • P1010662_resize.jpg
    P1010662_resize.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 26
  • P1010660_resize.jpg
    P1010660_resize.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 44
Dobry

Ania naprawde kwitnaco wygladasz, tylko czyja to wieksza zasluga wiosny czy brzusia?

Bira ,ale u was ladnie,macie gdzie poszalec.Super fotki

Agnas pokarz nam corcie:tak:

Ja wam dziewczyny zazdroszcze zapalu do nauki bo mi to sie BARDZO nie chce:blink:umiem na tyle,ze sie dogadam i mi wystarcza,a powinnam bardziej sie postarac,zwlaszcza z mysla o Jessi.

Zmykam zjesc sniadanko
 
Dzień dobry!

Bira ale macie wielką psinkę!:szok:Super... Inga taka szczęśliwa na tychfotkach a ta kurteczka z H&M bardzo mi sie podobała ale Karci rozmiarów już nie było...:-( w kolorze fioletowym też wyglądała ślicznie!:-D

Czarna wyglądam jak wygladam:-p ale czuje się świetnie, ogólnie muszę powiedzieć że trzecia ciąża już taka na luzie!:-);-) i człowiek docenia naprawdę ten cudny stan!

Anetko ale z ciebie pilna uczennica!:szok: Kurcze ja wczora nawet nie siadłam, bo mi mały sie jakoś tak układal że jak sie pochylałam to mi tchu brakowało i nawet obiadu zjeść nie mogłam w tej pozycji!:-D

Ja już zaliczyłam szpital dzisiaj bo glukoze miałam wypić ale sie okazało że od 8.00 flądry przyjmują:wściekła/y: więc jeczcze raz ta sama trasa!:-DDobrze że to rzut beretem!

Potem wpadne, jak zdąże przed pracą!Pa!!!
 
Dzień dobry:-)

Czarna, tereny faktycznie mamy fajne :-) Mam ogromny park pod nosem i spędzamy w nim całe dnie. O ile pogoda nie jest taka jak ostatnio;-) Co do nauki to mój zapał jest podobny;-) Wprawdzie chodzę i się uczę, bo muszę, ale idzie mi jak po grudzie ostatnio;-) Na poczatku byłam bardziej zaaferowana, ale teraz już opadło;-) Muszę się bardziej zmobilizować:-)

Ania, my mamy dwa takie trolliki;-) Jakoś Amby nie ma na tych fotkach:baffled: Tylko kawałek tyłka się załapał na zdjeciu z plaży ;-)Co do kurteczki, to u nas na początku fioletowych nie było. Kupiłam tą, bo strasznie mi się spodobała a po trzech dniach te fioletowe dowieźli. Też były śliczne:-)
U Was robią glukozę? U nas tego nie robią... Chyba, że są jakieś wskazania:baffled:



Ja mam dzisiaj w planie odgruzować mieszkanie. Wyprasować milion pralek i wstawić tyle samo. Już nie wspomnę, że okna są w stanie tragicznym, ale to może już na jutro;-) Bo jeszcze reszta mieszkania zostaje... I dzisiaj wizyta u położnej, a S. samochód mi zabrał i muszę się tramwajem telepać...
 
Ostatnia edycja:
hej:-)

znowu mnei nie bylo wieki...
ale to dlatego ze sie przeprowadzilismy i nei mialam internetu dopiero od wczoraj mam :-) Moja Asia już taka duza, nie wiem kiedy ten czas mi zlecial ... a dziedziaczki zdrowe pieknie rosna, i juz wiek kto tam sobie siedzi w brzuszku.. dwie dziewczynki hahaha takze w domu nas bedzie 4 a maż to nasz męski rodzynek hahha ....

bira swietne fotki Inga super dziewczynka i jaka juz duza, a pomoc ci ktos nie moze w tych porzadkach, oszczedzaj się... przynajmniej okna niech ci mąż pomoże umyc albo ta twoja bratowa. Mi pomaga duzo szwagierka, no ale przy przeprowadzce duzo roboty bylo ...

ania pokaz fotki brzuszka co? masz juzspory pewnie :-) Mi urosł że ho ho :-) jak tylko zdjecia porobie to wstawie ...


my dzisiaj mamy w planach spacer po ogrodzie, i leniuchowanie u teściów :-)
 
Hej...

Nikita miło że znowu jesteś!:tak::-D Gratuluje córczek!Super taki babiniec...;-)
Zdjęcie brzuszka wstawiłam wczoraj więc musisz troche poszperac:sorry2:... za to czekam na twoją foteczkę!
I oczywiście gratuluję przeprowadzki! Dobrze że wam si udało! My chyba tu zostaniemy na razie a w przyszłym roku pomyślimy!:nerd:
Bira mnie robią tą glukoze ze względu na duże dzieci!!!:-D:-D:-D bo Karina 4kg a Erni 4,6kg więc chcą sprawdzić czy w ciąży nie mam cukrzycy.:baffled:
Czy po prostu on tacy duzi!:-)

Glukoza była wredna dobrze że jakiś posmak cytrynowy bo inaczej...:sorry2:
 
reklama
Nikita, fajnie, ze znowu się odzywasz :-) Odwiedzaj nas częściej :-) No i koniecznie prosimy o zdjęcia brzuszka i Asi :-) Fajnie będziesz miała, same dziewczyny w domu :-) Ja dopiero 18 dowiem się, kto u mnie mieszka :-) Ale coś czuję, że będzie facet ;-)

Ania, jessu, faktycznie duże dzieciaki :-) Naturalnie ich rodziłaś? Mi na szczęście gliukozy robić nie będą, bo pamiętam jak miałam z Ingą... fuuuuj. Siedziałam tam i prawie wymiotowałam jak piłam...

Prasowanie już zrobione. Nie było tego aż tak dużo jak wyglądało ;-) Zaraz zbieram się na spacer z psami i wskakuje na mopa i odkurzacz, żeby jutro sobie wolne zrobić ;-)
 
Do góry