reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Mamo Mikolaja! Serdecznie gratuluje! Ingusia jest sliczna, jakas taka duza sie wydaje, jakby miala co najmniej z miesiac! A jakie ma sliczne body w kropeczki... :tak: przytulilabym Twoje malenstwo!
 
sencilla ja też bym wyściskała tą malutką Ingę!!! naprawde śliczna!!!
mamo mikołaja a ty jak się czujesz???? przepraszam za pytanie, ale czy nacinali ci krocze???? ja się tego boję, bo mam traumę po Zosi jak mnie nożyczkami przecięła położna w polsce:wściekła/y:
 
MamoMikolaja-moje najserdeczniejsze gratulacje,corenka wyglada na silna,zdrowa....jest cudna. A jakTy sie czujesz? Jak znajdziesz chwilei sily to napisz, bo bardzo jestem ciekawa.

Czarna-spoznione zyczenia :)
Pauka-dziekuje i nawzajem.
Jak kogos pominelam to przepraszam,mam wielkiego leniwca....caly dzien spedzony w lozku....odespalam na przyszlosc albo na porod :D

Milego wieczora.
 
Natka ja sie czuje bardzo dobrze tylko chyba mam jakieś problemy z krążeniem bo czasami mi sinieją miejsca od środka kolana - dziwnie to wygląda...:eek: i mnie martwi ale jutro zadzwonie do położnej to sie dowiem jak sobie pomóc...

Najpierw myślałam że to od chodzenia /że za dużo/ ale dziś i wczoraj sie przebyczyłam cały dzień na kanapie ..i nadal to mam.... :confused: i sie pojawia i znika...

Prawda że Ingusia nie wygląda na jednodniowe dziecko?:shocked2: Natka ja mam taki sam odruch że też bym chciała już swoje utulić...:-D a tu jeszcze troszke mi zostało.

Miłego wieczorka - ja zasiadam do książek...
 
reklama
kurde Ania dzwoń do tej położnej jutro z rana i odrazu nam tu napisz co to takiego?!?
faktycznie mała wygląda na taką poważną;) śliczna lalunia z niej;) zazwyczej świeżo urodzone dzieciaczki są takie jakby pomarszczone a Inga laska jak niewiem- o ile tak się można wyrazic;) ma bardzo ładną buzię!

paulinaanna teraz czekamy na twoje zdjęcia;)
 
Do góry