reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam upalnie i plażowo:-)
Ania ty to masz ostatnie tygodnie nie do pozazdroszczenia:no::no::confused: Brzuszek piękny a ty kwitniesz:tak: Cudnie...

Dziadki poszły z mIchasiem na spacer a ja piję kawke:tak::-) My dziś na wybory i do kościoła a pózniej plaża:tak:

Miłego dzionka
 
reklama
Witanko

my juz w domciu.Tez wczoraj pogrilowalismy z Ania naszymi chopkami i dziewczynami.Bylo super,sidzielismy sobie w cieniu bo skwar niesamowiy,a wieczorem wrszcie popadalo,dalo sie nawet normalnie oddychac,ale i tak cala nocke sie budzilismy bo pot az po .... splywal.Jessi wlasnie wcin a owocki i chyba skoczymy nad wode.

Aniu piekny brzusio

Do pozniej
 
Dzień dobry....

Czarna no ja też tak pomyśłam....:-D bo byłam wieczorem a tu cisza jak makiem zasiał.
Jak kobietki spędziłyście niedziele?

U nas zachmurzone od rana, i nie za ciepło...ale mnie to cieszy bo ostatnimi czasy bardzo mi duszno było...:-p
Dziś was tu będę gnębić:cool2: bo sama nie wiem co ja mam robić cały dzień w domu...jeszcze nie mam koncepcji - może pierogi?:confused:
 
dzien dobry
W Polsce tez troche sie zachmurzyło ale nadal ciepło. dzisiaj jadę pozałatwiac kilka urzędowych spraw bo zanim sie obejrzę to 2 tyg. mina.
Powiem wam cos PRZEPROWADZAMY sie:-) tylko ze teraz jak to w koncu dochodzi do skutku to troche zmiękłam, dostaje troche stresa. Narazie jestem jeszcze tutaj bede sie juz na powaznie martwic po urlopie.
Udanego poniedziałku dziewczyny
 
Gosiu no to GRATKI :-D:-D:-D że sie wam w końcu udało!!!

Uczcijmy to kawką.....
 

Załączniki

  • a312ebce79.jpg
    a312ebce79.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 16
Cześć


Jessu padam. Ledwo żyję od tego upału... wczoraj wróciłam od koleżanki, ale byłam taka padnięta, że nie miałam już siły na kompa. Mąż kończy remont a ja już się doczekać nie mogę powrotu do domu. Jutro jadę do innej kumpelki na dwa dni, więc jakoś zleci.

Ania, super brzuszek :-) Ślicznie wyglądasz :-)

Gosia, gratuluję przeprowadzki...

Miałam jueszcze coś napisać i zapomniałam...
 
Ja korzystajac z ladnej pogody umylam okna:tak:bo ostatnio to taki gorac byl,ze bym pewnie dobrze zmoczyc nie zdarzyla i juz by wszystko wyschlo.

Gosiu a gdzie sie przeprowadzacie??Gratulacje

Ania a ty juz nie pracujesz??Dostajesz zwangerschapsverlof??
 
reklama
cześć dziewczyny. gratuluję Wam ślicznych dzieciaczków i brzuszków.
Miałabym do Was prośbę z racji tego iż mieszkacie w Holandii. Otóż potrzebuje lekarstwa na chorobę lokomocyjną dla mojego synka,możecie polecić coś dobrego i sprawdzonego najlepiej?? Bardzo proszę Was o pomoc.
Pozdrawiam
 
Do góry