reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

carino nie panikujcie, bardzo dużo dZieci ma takie chrząkanie, mi też Zosia tak chrząkała jak była właśnie w tym okresie co Kubuś, możesz mu jeszcze troszkę wody morskiej do noska wpuszczac.

kurcze, nie chodzi o panike... ale nie moglam patrzec jak on sie meczy... a poza tym to moje pierwsze dzidzi... i sama rozumiesz, ze ucze sie jego zachowan... i tak strasznie się o niego boję... lepiej dmuchać na zimne- tak mnie się wydaje :)
 
reklama
Carinio ja cie rozumiem ze wszystko co nieznane i dziwnie wygladajace to dla ciebie stresujace...:zawstydzona/y: ale taki juz los mamy...
Ja wlasnie wyczytalam ze takie pochrapywanie,mialczenie i stekanie to jest wynik niedokonca wyksztalconego jeszcze ukladu nerwowego...:tak:

Erni tez mruczal wiec mnie Victor wogole tym nie zaskoczyl... i powiem szczerze ze wczoraj zauwazylam ze przestal mruczec kiedy spal po poludniu ale w nocy znwou zafundowal nam mala orkiestre...moj M sie tylko smieje ze dzieki temu nie trzeba sie zastanawiac gdzie maly jest bo go po prostu slychac...:-D

Bedzie dobrze... badz spokojna / Kuba tez czuje twoj strach i to ze sie martwisz/
Pozdrawiam...

p.s. A gdzie Robale....:eek:
 
dobrywieczor
padam dzisiaj na pysk:nerd: jak zwykle jak mam isc do pracy to w nocy nie moge spac i takim sposobem dzisiaj 4 godz. spalam, myslalam ze sie zdrzemne popoludniu z malym ale gdizie tam:baffled: on wyspany bo rano z tata spali do 9 to juz popoludniu mu sie nie chcialo
Aniu wizyta zapowiedziana :tak: z moja tesciowa nie mam zle bo jak widzimy sie 3 razy w roku to nie moze byc inaczej:-D ale wiesz tesciowa to zawsze tesciowa:rofl2::laugh2:
Robale zdrowka:tak:
Carinio sprobuj jak ci lekarze doradzili moze akurat pomoze, ja sposob z lozeczkiem stosuje jak Daan ma katar wtedy tez mu sie lepiej spi
spokojnej nocki wam zycze, ja dzisiaj chyba wczesnie przywitam sie z ozkiem:tak:
Ps. gdzie jest Aneta, Karola, Agasta i reszta:confused::confused:
 
Dobry wieczór....

Ja melduje że oddali mi internet...hihi:-D
Gosiu milych snów...i was kobitki też! Ja też uciekam...do wyrka...

Robale kuruj sie, bo u mnie panowie już leżą od środy i to chyba grypa...:eek:
 
Hi,hi...Gosiu forum działa... :-D ale ja troche zaganiana byłam....zakupy - sałatka jarzynowa - prano - ciasto no i mój najmłodszy skarb mnie pochłania....
Byłam pare razy - zaglądnęłam ale nikt sie od 12.00 nie zameldowal...:baffled: wszyscy pochlonięci nadchodzącym weekendem!!!!

słodkich snów...
 
reklama
Ja się melduję że żyję i chyba za szybko znowu tutaj nie zajrzę.
Wiktorek i Amelka bardzo pochłaniają czas, a do tego od 11.10 chodzę do pracy, jako vestgingsassistent w Tempo-Team Inhouse Services przy Hilton Meats w Zaandam. Codziennie 55 miniut w pociągu w jedną stronę z jedna przesiadką, a w pracy to takie zabieganie że trudno znaleźć 30 minut na śniadanko. Ale bardzo się cieszę że mi się udało,tym bardziej że siedzę w biurze.

Agasta-tobie również gratuluję.
Któraś ślubowała-moje gratulacje.
Wszystkim życzę zdrówka i niech pociechy sie ładnie chowają.

Do sklikania :) Miłego weekendu.
 
Do góry