reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
natka- ja myslalam ze ty juz na zwolnieniu jestes i dlatego nie pracujesz.. moze ty tez cos dostaniesz, zapytac zawsze warto;-)
a dzieciaczki siostry to doslownie jak laleczki, po tygodniu byli juz w domku- mialy po ok 2kg byly identyczne jak wiktorii lalka;-) ciuszki dla lalek bylyby idealne, bo tak wszystkie takie wielkie byly;-)
 
witam
Aniu jak moj J wstanie to zapytam go gdzie my to dzwonilismy i napewno dam ci znać.

Powieccie mi czy jest mozliwe zrobienie paszportu malej w Ambasdzie w 1 dzien ???????? slyszalam ze jak sie wczesniej umówie i rano przyjade to popoludniu juz odbiore ..?? bede wdzieczna za podpowiedz bo mamy do was ok 200 km w 1 strone i jezdzic tyle razy to meczace .NO i ile kosztuje taki paszport ? bo raz slysze 17 euro a raz 100 euro ??
 
Dzien dobry
To zalezy od szczescia,czy ci wyrobia na miejscu czy bedziecie czekac.Oficjalnie maja na to 3 dni.My jak bylismy w marcu to w 2h nam wyrobili,a jak bylam teraz z kolezanka niecaly miesiac temu w srode to powiedzieli ,ze bedzie gotowy najwczesniej w piatek.Nie bez znaczenia tez jest na kogo sie trafi przy okienku.Taka starsza pani w krotkich wlosach to tragedia,ja nie obchodzi skad jestescie itd. trzeba czekac i juz.Te mlode sa OK i je da sie przekonac,ze daleko ,ze dziecko malutkie.
Paszpotr roczny dla dzieci do 5 roku zycia kosztuje 17e
 
Witam...

Carinio no ślicznie twój maluszek przybiera.... karmisz też piersią?;-)
MamoMikołaja pod ten numer wydzwaniamy z Ann od dwóch tyg. ...oj ciemność widzę przede mną....:baffled:
 
reklama
Do góry