reklama

Home sweet home czyli mieszkanko według lipcóweczek:-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2013' rozpoczęty przez Kamia_22, 20 Listopad 2012.

1. Kamia_22

Kamia_22 mamuśka Tymuśka 02.05.11

Zgodnie z tym co ustaliłyśmy na lipcu otwieram nowy watek:-) Mile widziane wszelkie inspiracje dotyczące pokoików/kącików niemowlęcych, ale i też pokoików starszych maluchów, czy innych pomieszczeń w naszych mieszkankach/domach a już szczególnie real foto tego co wyczarujecie dla swoich skarbów:-)

Na początek pokaże Wam bloga, w którym jakiś czas temu się zakochałam:-) mieszkanko wygląda jak z moich snów (niestety odkryłam go już po urządzeniu swoich czterech kątów:-(), wiele ciekawych pomysłów, i to wszytsko na niewielkim metrażu:-) np pokoje dziecięce: Proszę bardzo My little white Home: Pokoje dzieci

Ostatnia edycja: 20 Listopad 2012
  2. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Kamia, super ten blog, też go bardzo lubię, wieczorem, jak Q już zaśnie, wrzucę trochę zdjęć z mojego folderu z inspiracjami.

3. reklama
  4. zuzanna31

zuzanna31 Fanka BB :)

5. Kamia_22

zuzanna ależ tam niektóre sa piękne:-)

kota a znasz ten blog .Biały kredens ? tylko niestety kobitka rzadko ta teraz juz pisze:-(

6. Paulinaa

Paulinaa Mama Adasia '2010

DSCN9674.jpg DSCN9676.jpg DSCN9678.jpg DSCN9680.jpg
    DSCN9681.jpg DSCN9683.jpg

Ta narazie wygląda pokój Adasia:)

7. Kamia_22

paulina bardzo fajny kolorowy pokoik:-) prawdziwe królestwo malucha:_)

to ja pokaże pokoik mojego Tymona:-) to są średnio aktualne zdjecia bo sprzed paru m-cy, ale narazie żadnych nowych nie robiłam:-) do zdjęć są pochowane wszystkie większe zabawki typu tunel zeberka itp na codzień na srodku jest wiecej klamotów;-)a no i ostatnio przy tym duzym księżycu doszly jeszcze takie gwiazdki swiecące w ciemności:-) edit w rogu jest jeszcze szafa ale zdjecie mi juz nie wchodzi:-D

Załączniki:

Ostatnia edycja: 20 Listopad 2012
  8. Paulinaa

Paulinaa Mama Adasia '2010

Kama_22 śliczny pokoik :tak:lampa cudowna i wogóle wszystko takie jasne przytulne :-)

9. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Kamia, pokoik bardzo z moim stylu, super urzadzony, widac wprawna reke mamy :)

10. reklama
  11. bejbiszon

bejbiszon Fanka BB :)

Świetny pomysl z tym wątkiem.. przyda mi się, bo planujemy gruntowny remont mieszkania

12. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

Poleć forum