reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

home sweet home

Niby wiedziałam, ze ma powstać taki wątek, ale go nie zauważyłam wcześniej! :no:

Super, że wszystko w jednym miejscu - na pewno będę tu wracać podczytywać porady :D

Asko postepy niesamowite :) Ja już się nie moge dachu doczekać... ale bardziej Anielki :p
 
reklama
Kota, u Was tez fajnie postępuje budowa..a domek będzie spory, jak widzę po zdjęciach:tak:..

to przez podwójny garaż wydaje się być duży, ale naprawdę jest całkiem kompaktowy :) ok 140m2 powierzchni mieszkalnej wychodzi.

Asko, o kasę to będziemy się martwić później, teraz trzeba lecieć z robotą ile się da. Wczoraj się zastanawialiśmy ile damy radę pociągnąć na samym kredycie i na jakim etapie się nam skończy kasa z kredytu, bo póki co ani grosza od siebie nie dołozyliśmy.
 
To i ja w takim razie się pochwalę :) Stan na dzień 19.11.2011. Za dwa tygodnie mam nadzieję, że oprócz zdjęć Anielci będę mogła dodać zdjęcia naszego domku z dachem :D
IMG_20111117_072438.jpg
 
rojku super!!!!! ja dzis jak przyjechalam to zobaczylam zafoliowany dach i obity łatami, od poniedzialku beda robic kosze okucia, rynny i klasc dachowke, jak bedzie ok z pogoda i 2 robotniow ktorzy sa chorzy wroca do pracy to ok. tygodnia im zejdzie na wszystko. obyyy szkoda ze nei zobacze tego juz w tym roku na zywo:( no ale corcia wazniejsza, juz nie bede ryzykowala i jechala poczatkiem grudnia...
 
Dzięki dziewczynki :) Miał odrobinę inaczej jeszcze wyglądać, ale wszyscy się uparli z moim mężem łącznie, żeby podnieść ściankę kolankową. Teraz szczerze powiedziawszy nie całkiem mi odpowiada jego wygląd zewnętrzny, tzn. proporcje, ale trzeba przyznać z kolei, że pokoje dzięki temu są na górze bardzo przestrzenne- fajne.
 
Rojku, super domek :tak: bardzo fajny, gratuluję, oby ekipa zdążyła przykryć cały dach przed śniegiem! (sobie też tego życzę) :)
a na jaką wysokośc podnieśliście ściankę kolankową?
 
reklama
o 3 pustaki plus wieniec mamy podniesione, troche sie zburzyly proporcje, ale coz...
Ja jakby miala wybierac nie podnosiłabym ścianki w ogole. Z teściem ustaliliśmy, że ma być podniesione o ok 60/70cm, ale tak naprawde zrobił po swojemu i wyszlo ze mamy prawie metr wyższą :wściekła/y:
Bardzo często jak już coś jest ustalone lubi narzucać swoją opinie, a jeszcze bardziej mnie denerwuje jak coś już jest zrobione i on proponuje zeby to burzyć i robic inacze od nowa, zamiast najpierw sie zastanowić, ale cóż... ja już na jego charakter nie mam wpływu.. :confused2:
 
Do góry