reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

home sweet home

hehe ja tez mojemu meżowi pokazuje zdjęcia tu dodane:) i zawsze opowiadam że sobie na ten temat tu gadamy co i jak.
Kota, z ta pogodą to prawda, nasz majster mowi że normalnie wymodlona!!!! ja sama nei mogłam uwierzyć, fajnie że grudzien bedzie w miare spoko, bo dzis dzwonilam do okien i dopiero pod koniec tyg. ustalą termin na montaż, więc mam nadzieję że do 10 im sie uda bo wtedy przyjezadza moj K. i przywozi mi z powrotem aparat a ja taka niecierpliwa że chcialabym zobaczyc to wszystko juz:)
Rojku moment i będziecie mieli dach gotowy, u nas robią go od tyg. ale z całym orynnowaniem, okuciami itp itd, więc naprawdę krótko jak na dach o pow.285m2

Mła
mam taką nadzieję że docenią nasze starania i wyrzeczenia związane z budową itp itd;p ale czasem mam wątpliwości czy kiedys mi nie wypomną że mogły mieszkać w mieście gdzie wszystko jest itp, a my ich "chowamy" na zadu.piu
 
reklama
Już się Wam mogę pochwalić, że MAMY DACH!! :-D
Wyobraźcie sobie, że zaczęli w poniedziałek, a dziś koło południa skończyli! Ładny ekspres nie? Duży wpływ na to miało zapewne to, że dach dwuspadowy z jednym małym daszkiem nad wejściem, więc nic skomplikowanego!!

Jak tylko będę mieć fotki, to wrzucę :D
 
DSC00256.jpg dodaję choć podobne już było, hihi ale tradycyjny dowód skończenia domku został zamieszczony na kominie:) teraz mogłoby popadać co by umyło trochę tą dachoweczkę;p;p
 
No pięknie! Jak tylko mój E. naprawi czytnik, to też wrzucę zdjątka :) Ale na razie pojechał na budowę coś szturać dalej ze swoim ojcem.

Edit: dorzucam fotki :)
dach_3.jpgdach_1.jpgdach_2.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rojku super kochana to wygląda:) hihi

a to nasza budowa na dziś czyli + okna + brama garażowa w takim samym kolorze czyli orzech. IMG_6430.jpg
 
Asko, Rojku, gratuluję!!!! piękne są Wasze domki!!! :-):tak:


trzymajcie kciuki, żeby nasi budowlańcy zdążyli przed Świętami ułożyć dachówkę, we wtorek nam ją przywożą i zaczyna się układanie.... na razie JAKOŚ wytrzymują w trzeźwości, ale marudzą, że im zimno w ręce :angry::angry::angry::angry: cholerne obiboki, jak mieli ładną pogodę i fajną tempereturę, to się opieprzali, więc nie mam dla nich ani krzty współczucia.
 
z wielkim, wręcz olbrzymim opóźnieniem się chwalę, że nasi "fachowcy" w końcu skończyli swoją robotę, domek przykryty dachówką! M. własnie pojechał na budowę oznajmić im, że mogą zwijać manatki i do wykończeń mamy już inną ekipę, oby okazali się na tyle pracowici, żebyś do września-października dali radę się przeprowadzić.

dziewczyny, mam propozycję, wrzucajmy tu zdjęcia inspirujących nas wnętrz, co Wy na to? bo ja jestem na etapie przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań i umeblowań i fajnie by było zgromadzić w jednym miejscu kilka różnych punktów widzenia :)
 
oto nasz domek w całej okazałości (na zdjęciach brakuje jeszcze wstawionych okien dachowych, ale to szczegół)

DSC01039.JPGDSC01036.JPG

okna w domu będą grafitowe, ale w marcu dopiero będziemy je wstawiać, bo przy aktualnych temperaturach ich montaż nie wchodzi w grę.
mamy też nową ekipę, która ma nam zrobić całą wykończeniówkę + schody w domu (nadal mamy drabiny do wchodzenia na piętro)

no i wrzucam kilka inspiracji. u nas na pewno wnętrza będą jasne, kolorystycznie: beże, biel itd.

ar10090161500x1500portf.jpgar10090421500x1500portf.jpgdecorpad.jpglivingroomwhite.jpgsalon.jpgshareenjoel3.jpg
 
reklama
Do góry