reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

homoseksualizm??

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2008
Postów
5
Niedawno dowiedziałam sie od dużo mojej starszej koleżanki ,że jej 15 letnia córka jest lesbijka ,całowałam się z koleżanka i ozmajmila jej to.Mam pytanie, co sądzicie ogolnie o homo? Co byscie zrobily gdyby wasze dziecko oswiaczylo wam ,ze jest homo?:zawstydzona/y:
 
reklama
Czy ona może byc tego pewna juz w tym wieku?Ja niemam nic przeciwko nim.Jestem osoba tolerancyjną.Niewiem jak bym się zachowała gdyby moja córka mi to powiedziała.Trzeba stanąć w takiej sytuacji żeby wiedzieć co sie zrobi.
 
to że całowała się z koleżanką jeszcze nie znaczy że jest lesbijką. ja też w wieku 15 lat całowałam się z koleżanką a lesbijką nie jestem :)
 
W tym wieku łatwiej całowac się z dziewczyna niz z chłopakiem.Z zadnym pewnie tego nie robiła,dlatego może tak uważać.
 
Tatiana, cos za dużo na ten temat wiesz. mam wrażenie, że to ty jesteś tą 15latką i szukasz odpowiedzi na pytanie, czy to już homoseksualizm, czy nie. udaj się moze do specjalisty w takiej sytuacji. nie wierzę, żeby ktokolwiek miał aż taką wiedzę na temat intymnego życia córki przyjaciółki. wiesz, że się całowała z dziewczyną, że omal nie przespała się z chłopakiem.. zwykle 15latki nie mówią tego matkom, a matki młodszym o wiele lat koleżankom.

a jeśli jesteś less.. cóż, i tak bywa;-) ja przeciwko osobom homo czy biseksualnym nic nie mam. zaakceptuj siebie i powodzenia!
 
Jak by mi moj syn powiedzial ze jest gejem oczywiscie bylabym w szoku ale to moj syn i kocham pomimo wszystko.Homoseksualizm to nie jest koniec swiata.Ja osobiscie nie mam nic do homoseksualistow.
 
Trudne to:) Nie wiem co ja bym zrobiła, gdybym się dowiedział, że mój syn jest homo... Mam nadzieję, że nie będę musiała się przekonywać... Ja nie potępiam homoseksualistów, ale zachowania seksualne i owszem. Z wiedzy, którą posiadam - medycznej i psychologicznej wynika, że najczęściej (choć nie zawsze) jest to wynik jakichś zaburzeń. Pomoc psychologa jest tu niezastąpiona. Są prowadzone specjalne terapie dla tych, którzy chcą... Całkiem niedawno homoseksualizm wykreślono dopiero z listy chorób WHO... Ale jeśli ktoś uważa się za homoseksualistę i z tym mu dobrze, to ... jego sprawa... Tylko niech nie narzuca tego innym... Tak samo zresztą - i w druga stronę... To chyba się nazywa wolnością...
 
Niedawno dowiedziałam sie od dużo mojej starszej koleżanki ,że jej 15 letnia córka jest lesbijka ,całowałam się z koleżanka i ozmajmila jej to.Mam pytanie, co sądzicie ogolnie o homo? Co byscie zrobily gdyby wasze dziecko oswiaczylo wam ,ze jest homo?:zawstydzona/y:
Eeee tam. Teraz taka moda. Na MTV leci piosenka, że panna pocałowała dziewczynę i było jej super.

Za wcześnie chyba na 100% - owe potwierdzenie jej preferencji.
 
reklama
Trudne to:) Z wiedzy, którą posiadam - medycznej i psychologicznej wynika, że najczęściej (choć nie zawsze) jest to wynik jakichś zaburzeń. Pomoc psychologa jest tu niezastąpiona. Są prowadzone specjalne terapie dla tych, którzy chcą...

Dla Ciebie chyba za trudne, a wiedzę tę czerpałaś chyba z Radia Maryja. Tak szczerze to wołałbym, żeby moje dziecko było homo niż głupie.
 
Do góry