reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hormony a może plamienie Implantacyjne ?

Yukira

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Styczeń 2019
Postów
75
Witam
Jestem tutaj śnieżynką, mam nadzieję że mi pomożecie i podtrzymacie na duchu otóż.
Do okresu zostało mi 6 dni wczoraj cały dzień miałam przy podcieraniu śluz zabarwiony jasno czerwona/różową krwią na wkladce żadnej kropelki oczywiście bóle jak na okres i myślałam cholera się rozkręca, a tutaj zonk plamienia ustały został tylko ból podbrzusza . Czy to przypadkiem mogło być plamienie implantacyjne czy jednak sprawka hormonów progesteronu ? Sama już nie wiem mam wielkie nadzieję teraz przez tą sytuację nigdy wcześniej mi się takie coś nie zdarzyło zatestowała bym ale to za wcześnie zwarjuję do piątku.
 
reklama
Czytałam też na forum że mogą to być problemy z hormonami ale przecież nigdy nie miałam takich krwawień to był mój pierwszy raz
 
Ja robiłam sobie test 5 dni przed okresem rano z porannego moczu i w nocy nic nie piłam. Było jakies 12 dpo i mi już test pokazał jaśniutką kreseczkę. Ale kilka dni po terminie okresu jak się podtarłam miałam śluz z krwią ale u mnie wyszły problemy z progesteronem i zrobił mi się krwiak. Na pierwszej wizycie skarżyłam się na ten mocny ból brzucha i dostałam duphaston.
 
Ja robiłam sobie test 5 dni przed okresem rano z porannego moczu i w nocy nic nie piłam. Było jakies 12 dpo i mi już test pokazał jaśniutką kreseczkę. Ale kilka dni po terminie okresu jak się podtarłam miałam śluz z krwią ale u mnie wyszły problemy z progesteronem i zrobił mi się krwiak. Na pierwszej wizycie skarżyłam się na ten mocny ból brzucha i dostałam duphaston.
Nie,u mnie nie jest aż tak w weekend po tym plamieniu zaczął bardziej boleć mnie brzuch a znów jak jestem w pracy nie boli mnie wcale
 
Hmmm [emoji849] jak na razie jest cisza momentami zalewa mnie śluz ale ból okresowy dokucza mi pod wieczór lekko a bardziej boli jak się budzę z rana cały dzień jak jestem w pracy cisza...
 
cześć dziewczyny, jestem tu nowa i bardzo proszę o pomoc, sytuacja wyglada tak:
25.12-31.12 miałam ostatni okres, kochałam się z narzeczonym 08/09.01 i pękła Nam gumka. 16.01 zrobiłam hcg z krwi, ale wynik negatywny, w międzyczasie zrobiłam 2 z moczu i tez nic. Liczyłam i stosunek przypadał na owulacje/okoloowulacje. Od prawie dwóch tygodni bolą mnie piersi mam tez wrażenie, ze sutki są ciagle nabrzmiałe, jak dotykam są bardzo wrażliwe. Powinnam dostać okres w środę 23.01, ale 22-23 miałam jedynie bladobrązowe plamienie (po 3 krople). Dziś zrobiłam znów test z moczu i wyszedł negatywny, doprowadza mnie to do szału, bo chciałabym już wiedzieć, okres mam od minimum 4 miesięcy regularny. Powtórzę test w niedziele, proszę powiedzcie coś
 
reklama
Do góry