reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hormony a może plamienie Implantacyjne ?

reklama
zrobię w niedziele z moczu, a w pon idę na usg. Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?
Wszystko jest możliwe, ale ja obstawiam że poprostu to przez stres najzwyczajniej wyluzuj i w poniedziałek rano rób test jeśli wyjdzie negatywny ja bym zostawiła to już
 
Hej. Miałam podobnie jak ty Hiczi w grudniu czyli plamienia brązowe tylko na papierze toaletowymi i trwało to ok tydzień ale w końcu okazało się że to z powodu grypy jaką miałam zaraz po listopadowej @. Na wizycie w styczniu u ginekologa lekarz stwierdził że wszystko ok i mogło to być przez grypę.
 
Z tego co pamiętam później miałam bardzo dużo...bardzo dużo śluzu. Myślałam że mogę być w ciąży i tylko przez moją wyobraźnię myślałam że mam objawy tzn ból podbrzusza, częste oddawanie moczu.
 
właśnie zdaję sobie sprawę, że łatwo sobie coś wmówić, więc jedyne na co patrze to wyjątkowo bolące pierci i ta brązowa wydzielina na bieliznie w śladowej ilości. Zastanawiam się, bo skończyliśmy w, dzień/dwa przed owulacją i ryzyko jest ogromne, a chyba nie zawsze jest łatwo z wyczuciem momentu na testy
 
Ryzyko rzeczywiście ogromne a testy najlepiej rób w dzień lub kilka dni po okresie wtedy masz pewność także cierpliwości [emoji6]
 
Ja powinnam dostać okres dzisiaj dostałam w środę i trwał do czwartku nie nazwała bym tego okresem ale był ze skrzepami, w razie co kupiłam test chce wykluczyć ciążę
 
reklama
Do góry