reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hormony a może plamienie Implantacyjne ?

zrobiłabym jutro znowu, ale boje sie, że nie bedzie miarodajny,a tak nie chce dłuzej czekać.... Robiłam już 4 domowe i 1 krwi, masakra dziewczyny :o
 
reklama
hej dziewczyny . Zaczęłam starania o dzidziusia dokładnie w tym cyklu. Wszytko u mnei zawsze było w miare regularne bez żadnych przebojów. Tym razem 3 dni po owulacji (stosunku ) dostałam jedniodniowego krwawienie dla dosłownie kilka kropel jasnoróżowej krwi. Później ustąpiło i czekałam dalej, w całym tym okresie a jestem już 13 dzień od owulacji bolały mnie i nadal bolą dość mocno piersi to raczej jest u mnie normalne ale przed okresem a nie prawie 2 tyg dzień w dzień ;/
teraz jestem 6 dni przed planowanym okresem i juz 2 dniem mam plamienie tym razem ciemnoczerowa krew, brązowe upławy, jest jej bardzo nie dużo( przy podcieraniu ), bylam pewna że to miesiaczka ale czemu 6 dni przed ? dziś 3 dzień byłam pewna że w nocy dostane okres ale nic nadal nie mam i krwawienie słabe ?
Czy to może być jakiś symptom że powiennam zrobić test czy raczej spokojnie czekac na okres ?:)
 
hej czy ktoś może sie wypowiedzieć w moje sprawie bo na pewno macie więcej doświadczenia niż ja :)
 
Ritka89 a nie przechodzilas ostatnio jakiegoś przeziębienia lub innego chorubska? ja miałam podobnie jak ty i okazało się że to okres z powodu grypy. @ dostałam na tydzień przed planowanym okresem.
 
hej dziewczyny . Zaczęłam starania o dzidziusia dokładnie w tym cyklu. Wszytko u mnei zawsze było w miare regularne bez żadnych przebojów. Tym razem 3 dni po owulacji (stosunku ) dostałam jedniodniowego krwawienie dla dosłownie kilka kropel jasnoróżowej krwi. Później ustąpiło i czekałam dalej, w całym tym okresie a jestem już 13 dzień od owulacji bolały mnie i nadal bolą dość mocno piersi to raczej jest u mnie normalne ale przed okresem a nie prawie 2 tyg dzień w dzień ;/
teraz jestem 6 dni przed planowanym okresem i juz 2 dniem mam plamienie tym razem ciemnoczerowa krew, brązowe upławy, jest jej bardzo nie dużo( przy podcieraniu ), bylam pewna że to miesiaczka ale czemu 6 dni przed ? dziś 3 dzień byłam pewna że w nocy dostane okres ale nic nadal nie mam i krwawienie słabe ?
Czy to może być jakiś symptom że powiennam zrobić test czy raczej spokojnie czekac na okres ?:)
Zrób sobie badanie bhcg jutro rano będziesz miała czarno na bialym trzymam kciuki
 
Ritka89 a nie przechodzilas ostatnio jakiegoś przeziębienia lub innego chorubska? ja miałam podobnie jak ty i okazało się że to okres z powodu grypy. @ dostałam na tydzień przed planowanym okresem.

własnie nie ale nie wytrzymałam dziś bo plamienie całkiem zniknęło, okresu nadal nie ma, i testowałam i jedna kreska wiec mogę sie raczej z nadzieją pożegnać ...;/ to nie mogło być plamienie implantacyjne
 
reklama
Zrób sobie badanie bhcg jutro rano będziesz miała czarno na bialym trzymam kciuki
dzięki za odp ale zrobiłam test bo nie wytrzymałam dziś i jedna kreseczka ;/
a tak w ogóle to miałam takiego stresa jak go robiłam że koszmar :) mój pierwszy test w życiu ale niestety z jedna kreską :(
dziwią mnie tylko te wszystkie plamienia, i zawirowania w czasie cyklu i ten ból piersi który nadal jest ale to już pewnie na tą niechcianą @ ;/
 
Do góry