reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hormony. LH FSH

KiedyPytam

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2019
Postów
19 810
Hej. Co prawda rozmawiam z dziewczynami na innych forach ale pisze tutaj, bo może jest gdzieś ktoś z takim problemem. Po latach trafiłam w końcu na lekarza który pierwsze co, to kazał mi zbadać hormony. FSH,LH, Tsh, Estradiol,Testosteron, siarczan DHEA, prolaktynę. Zbadałam w 2 dniu cyklu. Wszystko wyszło w normie (przynajmniej tak wychodzi z norm i z tego co wyczytałam w necie) ale problem mam z LH. Mój wynik to 0,6 !!!!!! Okropnie niskie!!! Stosunek LH do FSH powinien byc 1,00. Mój wynosi 0,08. Czy którakolwiek z Was tutaj miała ten hormon aż tak niski? Albo miała tak niski stosunek jednego do drugiego. Kobitki pomocy. Jak z tym walczyc co to oznacza i co jeszcze mogę badać i sprawdzać ???
 
reklama
Ja mam odwrotną sytuację: za wysokie LH. Przy PCOS biorę clo i Myofolic, poprawiły mi trochę wyniki. LH jest największe podczas owu, chociaż i tak powinien być wyższy... Najlepiej skonsultować się z ginem. Spokojnie, będzie dobrze :)
 
Ja mam odwrotną sytuację: za wysokie LH. Przy PCOS biorę clo i Myofolic, poprawiły mi trochę wyniki. LH jest największe podczas owu, chociaż i tak powinien być wyższy... Najlepiej skonsultować się z ginem. Spokojnie, będzie dobrze :)
No właśnie idę jutro. Tylko że poprzednio gin mi kazał pić Symfolic. A właśnie po tygodniu picia zrobiłam wyniki. I się okazało że za małe. Nie powinnam tego pić bo to obniża.... :/ Teraz już nie pije
 
@KiedyPytam i jak w koncu wyszlo z tym lh?
Mam taka sama sytuację. Stosunek lh 0,2.
Martwię się, bo staramy się o dzidzie :(
No właśnie idę jutro. Tylko że poprzednio gin mi kazał pić Symfolic. A właśnie po tygodniu picia zrobiłam wyniki. I się okazało że za małe. Nie powinnam tego pić bo to obniża.... :/ Teraz już nie pije
 
@KiedyPytam i jak w koncu wyszlo z tym lh?
Mam taka sama sytuację. Stosunek lh 0,2.
Martwię się, bo staramy się o dzidzie :(
Hej :) aktualnie 20 tydzień ciąży :)
Trafiłam w końcu do kliniki po 1,5 roku starań. Przy drugim stymulowanym cyklu się udało :)
Że względu na niskie lh w wynikach, dostałam dodatkowo zastrzyki.
Brałam Lamette i potem trzy zastrzyki z gonadotropinami i zastrzyk na pęknięcie.
 
Hej :) aktualnie 20 tydzień ciąży :)
Trafiłam w końcu do kliniki po 1,5 roku starań. Przy drugim stymulowanym cyklu się udało :)
Że względu na niskie lh w wynikach, dostałam dodatkowo zastrzyki.
Brałam Lamette i potem trzy zastrzyki z gonadotropinami i zastrzyk na pęknięcie.
Hejka :) a jakie zastrzyki dostałaś, bo u mnie sytuacja też nie za wesoła :/ lh/fsh to 0,5.
 
Do góry