reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***HOT NEWS*** czyli info z pierwszej ręki <BEZ KOMENTARZY!>

reklama
Ja dalej na patologii. Dzisiaj ktg rano wykazało tylko 1 skurcz. Jestem zła, bo na badaniu mi powiedzieli że szyjka miękka ale jeszcze długa i jak nic się nie będzie działo to jutro chcą mnie wypuścić. Ja teraz to już nie chce wychodzić, skoro już tu jestem, to chce urodzić. Latam jak głupia po parku i chodzę po schodach żeby coś się wreszcie ruszyło, ale nie wiem czy to pomoże. Czekam do 15.00 bo ma być na dyżurze mój gin. Może coś zadziała żeby mi wywołać skoro już tu jestem a na jutro mam termin. W nim jedyna nadzieja. Czuje że jak mnie jutro odeślą do domu to pewnie najdalej na drugi dzien wrócę z powrotem. Muszę urodzić do jutra, dlatego jeszcze raz proszę Was o kciuki!
 
reklama
Do góry