reklama

Hotel przyjazny dzieciom

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez marika.sobczycka, 22 Grudzień 2014.

1. marika.sobczycka

marika.sobczycka Początkująca w BB

Hej!
    czy macie jakieś swoje sposoby jak sprawdzić, czy hotel jest przyjazny dziecku?

2. marika.sobczycka

marika.sobczycka Początkująca w BB

3. reklama
  4. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

nie jesteśmy hotelem, ale mamy obiekty przyjazne dzieciom :) Serdecznie zapraszam do Władysławowa oraz Jastrzębiej Góry. Nasze obiekty są zrobione pod kątem dzieci, w każdym znajduje się pokój zabaw oraz plac zabaw, mnóstwo zabawek, rzutki ( dart`s ) w niektórych ogólnodostępny bilard, sala kinowa, kominek - karaoke, bezpłatne rowerki, dla maluchów mamy bezpłatne łóżeczka,wanienki do kąpieli, krzesełka do karmienia, baby phone, wszystkie pokoje są w wysokim standardzie w każdym jest łazienka, tv, internet, lodówka, duże łoże, czajnik bezprzewodowy, balkony są w większości pokoi, talerze, szklanki, sztućce, dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. Parking bezpłatny - do morza 800 metrów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie można sprawdzić aktualne ceny ( kalkulator systemowy ) oraz dostępne terminy - pokój 2 osobowy 25 zł za osobę !! dzieci do lat 3 bezpłatnie - od 3 do 12 lat 15 zł - www.willarenusz.pl oferta ważna do końca czerwca 2015 ( nie dotyczy długich weekendów )

5. Wiktoria90

Wiktoria90 Początkująca w BB

6. basiaa123

basiaa123 Aktywna w BB

najlepiej zapytac kogos kto byl, chocby na formum. Ja poki co moge ci polecic tylko jeden hotel, w ktorym bylam - hotel Lubicz w ustce. Maja wspaniale atrakcje dla dzieci i jest wiele gratisów jak sobie wykupisz pakiet. Dzieci moga sie wyszalec, a rodzice odpoczac. Super opcja, nie tylko na lato :)

7. Lariso

Lariso Zaciekawiona BB

Najłatwiejszy sposób aby sprawdzić: zadzwonić do potencjalnego miejsca i zapytać o szczegóły lub napisać mail; sprawdzić w galerii zdjęć czy nie pokazali jakiś miejsc skierowanych dla dzieci; wygooglować opinie o danym obiekcie.

8. drewienko

drewienko Początkująca w BB

Odkąd znalazłam http://najlepszedladzieci.com/ inspiruję się pomysłami i relacjami Pani Justyny.
    Miejsca są cudowne i sprawdzone pod kątem dzieci wzdłuż i wszerz. Prawdziwa perełka!!!! Polecam.

9. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Serdecznie zapraszamy do Władysławowa i Jastrzębiej Góry do naszych obiektów urządzonych specjalnie dla rodzin z dziećmi - więcej informacji na naszej stronie www.FajnePokoje.com :) FajnePokoje logo_kolor.jpg

10. reklama
  11. Reade11

Reade11 Początkująca w BB

ja jak do tej pory nie spędzałam czasu z dziećmi w hotelach, tylko szukałam Zajazdów bezpiecznych dla dzieci z placami zabaw, tak żeby można było posiedzieć razem przy prawdziwym ognisku. To jest dopiero frajda. Ostatnio spędziliśmy weekend w Link do: Nocleg w Raciborzu - Noclegi Racibórz Rybnik i przyznam, że było super, tylko że wtedy było jeszcze ciepło, a rozrywka zagwarantowana jest na zewnątrz lokalu. W środku niestety mało jest do roboty.

12. Kasiulek_85K

Kasiulek_85K Zaciekawiona BB

Wybierasz hotel? To wejdź na nocujznami.pl Tam znajdziesz hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, schroniska młodzieżowe i wiele innych kwater, gdzie możesz nocować podczas wakacji, wypadów weekendowych. Masz filtr, dzięki któremu wybierzesz sobie odpowiednie kryteria, zdjęcia, opinia innych osób, które tam były.

Poleć forum