reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HSG czy laparoskopia ?

reklama
I jaką decyzje podjełas w końcu? Laparo czy zwykła drożność?
Czytałam też komentarze z filmiku na YT ,że kobieta po HSG trafiła do szpitala,bo miałam wylew krwi do otrzewnej. Sam lekarz mi powiedział,że przy HSG musi mieć ze mną kontakt,bo jak zwiększy ciśnienie to muszę dawać oznaki, żeby jajnika nie rozwaliło. Jestem przerażona i nie wiem co mam robić.
 
reklama
Czytałam też komentarze z filmiku na YT ,że kobieta po HSG trafiła do szpitala,bo miałam wylew krwi do otrzewnej. Sam lekarz mi powiedział,że przy HSG musi mieć ze mną kontakt,bo jak zwiększy ciśnienie to muszę dawać oznaki, żeby jajnika nie rozwaliło. Jestem przerażona i nie wiem co mam robić.
Myślę że to naprawdę rzadkie przypadki ale wiadomo, różnie bywa 🤷🏽‍♀️
 
Do góry