reklama

Hubercik ur. 11 marca 2005

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2005' rozpoczęty przez Bociania Łąka, 17 Styczeń 2006.

1. Bociania Łąka

Bociania Łąka Fanka BB :)

przedstawiam wam mojego najukochańszego szkraba na świecie :)

wcale nie chciał wyjśc na świat, tak było mu dobrze u mamusi. został "wywołany" w 41 tygodniu mojej ciąży. ważył 3560 gram i mierzył 56 cm. kiedy położyli mi go na piersi, otworzył oczy i spojrzał do góry - na moja twarz. To był najpiękniejszy moment mojego życia..................

2. minozka

minozka Fanka BB :)

super chłopak i tak samo lubi kabelki jak moja Hania :D

3. reklama
  4. Bociania Łąka

kabelki jak kabelki, ale jaki polowania są na piloty i telefony... he he :D

może nasze Skarby techniczne będą?

5. minozka

Piloty i tel. komórkowe przerabiałam ze starsza córką. Pilot jest poręczny, więc fajny do zabawy. Telefony fajnie sie wkłada do buzi, więc mi wykończyła 2 a mężowi 1-służbowy na dodatek. Hania do zabawy w spadku dostała je, ale to nie to... przeciez nie dzwonią i chwyta za te działające.

No cóż... to pokolenie które rośnie siłą rzeczy bedzie techniczne. Komputery są na porządku dziennym i wszelka inna elektronika też.

6. Bociania Łąka

tiak... to moje jak tylko zobaczy, że mamusia otwiera swojego laptopa - od razu jest i musi zrobić stuka-puka w klawisze. a jak widzi swoje zdjęcie u mnie na tapecie, to aż piszczy...

stanę na uszach, aby zaszczepić u niego czytanie książek. na naieszczęście widze u znajomych, że ta forma czytania juz zanika... po co czytać, skoro na necie można znaleźc streszczenie... dramat.

7. minozka

Hania lubi słuchać bajek, sama podaje do czytania. Może trochę jest to zasługą mojej 3 latki, bo tej od małego czytałam i również wczasie ciąży z Hanią... pewnie przyzwyczajona do czytania :D

I ma ulubioną książeczke o biedronce

8. ewa26

ewa26 Fanka BB :)

MUszę powiedzieć że Hubcio jest super. :)Fajny chłopiec i tak kocha mame ::)

9. Bociania Łąka

dziekuję Ewuniu :)

kochanie, kochaniem, ale umęczy mnie strasznie...

10. reklama

Poleć forum