reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hubercik ur. 11 marca 2005

Bociania Łąka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Listopad 2005
Postów
168
przedstawiam wam mojego najukochańszego szkraba na świecie :)

wcale nie chciał wyjśc na świat, tak było mu dobrze u mamusi. został "wywołany" w 41 tygodniu mojej ciąży. ważył 3560 gram i mierzył 56 cm. kiedy położyli mi go na piersi, otworzył oczy i spojrzał do góry - na moja twarz. To był najpiękniejszy moment mojego życia..................
 
reklama
Piloty i tel. komórkowe przerabiałam ze starsza córką. Pilot jest poręczny, więc fajny do zabawy. Telefony fajnie sie wkłada do buzi, więc mi wykończyła 2 a mężowi 1-służbowy na dodatek. Hania do zabawy w spadku dostała je, ale to nie to... przeciez nie dzwonią i chwyta za te działające.

No cóż... to pokolenie które rośnie siłą rzeczy bedzie techniczne. Komputery są na porządku dziennym i wszelka inna elektronika też.
 
tiak... to moje jak tylko zobaczy, że mamusia otwiera swojego laptopa - od razu jest i musi zrobić stuka-puka w klawisze. a jak widzi swoje zdjęcie u mnie na tapecie, to aż piszczy...

stanę na uszach, aby zaszczepić u niego czytanie książek. na naieszczęście widze u znajomych, że ta forma czytania juz zanika... po co czytać, skoro na necie można znaleźc streszczenie... dramat.
 
Hania lubi słuchać bajek, sama podaje do czytania. Może trochę jest to zasługą mojej 3 latki, bo tej od małego czytałam i również wczasie ciąży z Hanią... pewnie przyzwyczajona do czytania :D

I ma ulubioną książeczke o biedronce
 
reklama
Do góry