reklama

Humor i rozrywka; wróżby- trochę zabawy

Temat na forum 'dzieci urodzone w październiku 2009' rozpoczęty przez katarzynka1979, 23 Lipiec 2009.

1. katarzynka1979

katarzynka1979 Mamusia Zuzanki

Potraktujcie ten wątek z przymrużeniem oka. To tylko zabawa:-):-)

Czy któraś z Was wróżyła sobie płeć z obrączki zawieszonej na nitce? Jestem ciekawa czy się będzie sprawdzać :-)

Obrączkę wiesza się na włosku (nitce). Trzeba ją rozbujać przesuwając w góry na dół między kciukiem a palcem wskazujący, później nieruchomą przenosimy nad otwartą dłoń. Jeśli porusza się w kółko - dziewczynka, jeśli wahadłowo - chłopiec, czynność powtarzamy do zatrzymania się obrączki. W ten sposób widzimy ile będziemy miały dzieciaczków.

Mój wynik - dziewczynka, chłopiec, dziewczynka :-):-):-):-)

Ostatnia edycja: 23 Lipiec 2009
  2. catedra

catedra Fanka BB :)

Kasiu...

niestety nie mam obrączki:-D:-D:-D:-D

nie zabawię się:-D:-D:-D

3. reklama
  4. katarzynka1979

nie musi być Twoja:)

5. arlena

arlena Październikowa mama 2009

mi kiedyś robiła teściowa ze swojej i wyszło trójka dzieci dwie córy i syn

6. dentico29

dentico29 Fanka BB :)

Mi z obrączki wychodzi chłopczyk a z usg wg lekarza na 100% dziewczynka:baffled::szok:, kurcze mam juz sporo sukieneczek hahaha:laugh2:

7. katarzynka1979

hihihii:) zobaczymy:-)

8. katarzynka1979

no to się nie sprawdziło:-)

9. Gemelo

Gemelo Fanka BB :)

A ja wiem od kilku lat, że będę miała trójkę dzieci. Wypisane mam to na dłoni (to i jaki poród mnie czeka umiem odczytać, nic więcej ;-)). Wiedziałam od razu, że będzie jedna dziewczynka i dwóch chłopców. Chociaż na początku miałam nadzieję na odwrotne proporcje ;-)

10. reklama
  11. katarzynka1979

może jednak wróżba kłamie i jeszcze będzie więcej dzieci - tym razem dwie dziewczynki:-):-)

12. boozqowa

boozqowa Październik 09'

A ja kiedyś słyszałam jeżeli o płeć chodzi, że trzeba delikatnie ścisnąć brodę i jeżeli się nie przepołowi, czyli nie będzie tej kreski na środku to chłopiec, a jak będzie kreska to dziewczynka ;-) U mnie jest, że chłopiec, a u T.,że dziewczynka;-)

Poleć forum