reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Humor i rozrywka; wróżby- trochę zabawy

Rozmowa dwóch przyjaciółek:
-Ten mój stary to nie widzi we mnie już kobiety! Przychodzi wieczorem do domu i tylko :
Co jest do żarcia? zeżre i idzie spać.
-Mam na to sposób, z moim było to samo. Kupiłam sobie seksowną, satynową czarną koszulkę, czarne podwiązki z pończochami i jeszcze do tego czarną maskę. Wieczorem jak przyszedł z pracy i mnie w tym zobaczył to mówię ci ... było boooosko !!!
Spotykają się po kilku dniach:
-I co, pomogło!?
-Daj spokój, zrobiłam jak mi radziłaś, a on wraca do domu, patrzy na mnie i mówi:
- Cześć Zorro, co jest do żarcia?

*************************************************************************

W autobusie siedzi starsza pani i patrzy, jak młody chlopak siedzący naprzeciw niej nieustannie ziewa, szeroko otwierając usta. W pewnej chwili babcia mówi:
- Dziekuję!
- Za co?
- Za to, ze mnie pan nie połknał.
- Małp nie jadam.
- Dziwne, wydawalo mi się, że świnie wszystko jedzą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wybaczcie jeśli kogoś urażę, ale ja parsknęłam śmiechem...

33bf8193afbf.jpg
 
co słuchacie wieczorami?

oto moje typy....
wszystko sade
lucy schwartz- turn back around
Kayah&Bregovic - Trudno kochać
goya- trudne pytania
Natasha bedingfield- i bruise easily
Paula Abdul ;)
ścieżka dźwiękowa Amelii :D
Eliza- dancing
Maria Peszek- marznę bez Ciebie
Jewel- foolish games i hands
Ania Dąbrowska i niektóre Brodki
Sarah McLachlan- Angel

Uwielbiam smuty przed snem :)
 
reklama
Do góry