reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Humorki?;)

Podobno zmienia srodowisko w zoladku - moja tesciowa w niewielkich ilosciach stosuje odgazowana przy problemach zoladkowych (przy srodowisku kwasnym zobojetnia - czy odwrotnie, moze przyzasadowym?? pojecia nie mam)
 
reklama
A ja tym dzadostwem pozbylam sie rota wirusa. Bylam na diecie ponad tydzien i zadnej poprawy az w koncu zjadlam wiesmaca i popilam cola. Jak reka odjal. Nie wiem jak to sie stalo. Bylam wtedy w 5 mies ciazy z Karolka, a rota wirus byl na bank, bo synek byl wtedy chory i lezalam z nim w szpitalu.
 
Ło matko. ::)

Zabija wszystkie wirusy. Na smierc :D

Najlepsze jest to, ze Pepsi tak nie dziala...
 
Oj te humorki. :mad:. Dzisrano nagle taki mnie wsciogarnal, ze nadal ne moge ochlonac skad i dlaczego... Dobrze, ze maz wychodzil bo by mu sie dostalo za darmo... Uff... A moze to dlatego, ze poniedzialek i mily weekend sie skonczyl??
 
No ja tez przy poniedzialku nie tryskam ani energia :( ani humorkiem...a jeszcze rano bylam na badaniach i czuje sie troche slabo bueeee a tu trzeba wytrzymac do 15 :(
 
Martina, bedzie dobrze, na pewno... Ja co prawda po wczorajszej kolacji znowu wyladowalam z glowa w muszli, ale mam nadzieje, ze po sniadaniu dzisiaj bedzie lepiej (a wlasnie je jem). Staram sie zachowywac resztki zdrowego rozsadku, ale momentami mi to ciezko wychodzi...

Pozdrawiam w poniedzialkowy ranek :)
 
Ja rowniez pozdrawiam :) Nie lubie poniedzialkow i mam nadzieje ze szybko sie on skonczy...A Tobie Karo zycze dobrego samopoczucia :) Musimy cos wymyslec, zeby je sobie poprawiac ;D
 
ja tez dzisiaj bleee ale to chyba po tym chorowitym weekendzie  :p
ale wczoraj przy sniadanku , moje kochanie mi zrobilo do uzia , ogladalm mala ksiezniczke na tv i poprostu ryczalam jak bobr !!! nie moglam sie powstrzymac , a ja zadko placze na filmach musi byc naprawde wyciskasz totalny
moj kochany wchodzi a ja niedosc ze leje mi sie katar z nosa to jeszcze strumien z oczkow
sama bylam totalnie zaskoczona , on pyta co sie stalo a ja na to ze ogladam smutny film ...a on na to ze mi hormonki daja w dupe  ::)
powaznie dziewczyny strasznie plakalam
 
No a mi uz przeszlo i mam lepszy humorek. Wprawdzie marzy mi sie slonce i wiosna, ale nie bede sie obrazala, ze straszny mroz na dworze, prawda? Zaraz ruszam do sklepu. Kupie sobie kilka kosmetykow to dopiero bedzie dobrze, no nie?
 
reklama
Silunia, nie przejmuj sie, ja placze jak reklamy ogladam... ::)

Joasm a wlasnie sobie wczoraj kupilam kilka kosmetykow, i faktycznie humorek poprawiaja :)
 
Do góry