reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hydroxyzine jako lek na chorobe lokomocyjna??

To świetnie, że lek tak dobrze się sprawdził. W takim razie przy najbliższej podróży zaaplikuję go mojemu synciowi - mam nadzieję, że podziała równie dobrze, jak u Was. Jeśli tak, to będzie naprawdę rewelacja:tak:.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Mój synek też ma problrmy z jazdą samochodem. I raczej niewiele leków mu pomaga. Hydroxyzine jeszcze nie próbowałam. W jakiej dawce można to stosowac?
 
arwina hydroxizina jest dostepna tylko na recepte wiec bedziesz i tak musiala odwiedzic GP wiec lekarz napewno zaleci ci jakies dawkowanie ...
ja mojej corci podaje lyzeczke od herbaty mniejwiecej na niecala godzine przed jazda i ta dawka wystarcza na okolo 8 godz ...
hydroxizine stosuje tylko na dlugie trasy ... na krotkich odcinkach wystarczaja czeste postoje choc przyznam ci sie ze bez hydroxiziny i zapasowych ciuchow na wszelki wypadek nie wsiadam do auta ;-);-)

w ostatnie wakacje probowalam hydroxizine zastapic lokomotiv ... z marnym skutkiem ... na pierwszym parkingu musielismy czyscic samochod, przebierac mala i siebie :no::no::no: i oczywiscie i tak skonczylo sie na hydroxizinie :sorry2:
 
Do góry