reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"I chciałabym i ..... " - grupa odkładających starania o dziecko.

89Katia

Moderatorka
Członek załogi
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2013
Postów
5 006
Witajcie Kobiety!

Czy są wśród nas dziewczyny, które z różnych względów chcą/muszą odłożyć starania o dziecko, a instynkt macierzyński krzyczy "zróbmy to teraz?" :-) :)

Jestem już mamą 2 letniego chłopczyka i od jakiegoś czasu na nowo rozbudziła się we mnie ogromna chęć posiadania kolejnego dziecka. Mam wrażenie, że im synek jest starszy i widzę jakim świetnym dzieckiem jest, moje pragnienia związane z ponownym byciem w ciąży są większe i bardziej świadome.

Jednak wiem, że ze względów zawodowych teraz nie jest dobry moment na kolejne dziecko i muszę jeszcze trochę poczekać.

I szukam duszyczek, które tak jak ja odkładają starania o dziecko.

Zapraszam :tak:
 
reklama
Cześć :)

Ja chciałam od razu po "pierwszym" ślubie - musieliśmy ślub przełożyć na kolejny rok, więc i o kolejny rok przełożyliśmy starania. Teraz bardzo chcemy ale czeka nas podróż poślubna (koniec maja) i przed wyjazdem nie chciałabym być w ciąży, ale to już niedługo :) Chciałabym z podróży wrócić "we trójkę"
 
Do góry