reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości

reklama
no niestety kobietki każad ciąża jest inna i to bardzo indywidualna sprawa. Ja w pierwszej ciązy na samym początku oprócz bólu piersi i wstrętu do zapachu dymu i kawy nie miałam żadnych innych objawów i pracowałam do 8 miesiąca. Tak w tej ciąży normalnie umieram...i czasami nie mogę normalnie funkcjonować. Mdłości, wymioty, zawroty głowy, ból brzucha i kręgosłupa, senność itp...Zaniepokoiły mnie silne bóle w podbrzuszu najbardziej i dlatego poszłam do mojej lekarki i mnie uspokoiła, że na tym etapie jest to normale i ciąża ciąży nie jest równa.
 
Ostatnia edycja:
Kochane mam pytanko;)
jak u was ze sluzem? Bo moj zmienił kolor z białego na taki troche żółty:/ zaczynam sie martwić...moze po prostu malenstwo szuka miejsca w brzuszku ale troche sie denerwuje...
 
Ja jestem na dużych dawkach luteiny, więc u mnie śluz to w większości resztki leku. Ale czasem mam trochę wiecej takiego białego. Jeśli masz żółty to możesz mieć jakaś infekcje. W ciąży kobiety są bardziej narażone na infekcje.
 
nnatalie04 ten śluz to raczej normalne, że się w ciązy zmienia, u mnie też jest lekko podbarwiony więc myślę, że to nie jest powód do niepokoju, no chyba że zacznie temu towarzyszyć jakieś swędzenie to może wtedy okazać się, że to infekcja
 
A mnie taka senność przed chwilą ogarnęła, że nawet na stojąco byłabym w stanie zasnąć:tak:

Co do śluzu, to nie wiem, więc się nie wypowiem.
 
Dzięki kochane:) ja mam małe swrki i ciagle biegam do łazienki sprawdzać czy wszystko jest ok,ale w moim przypadku to chyba troche usprawiedliwione...bynajmniej staram sie nie denerwować:)
 
u mnie dzieki bogu mdłości tylko pare dni i minęło...bóle podbrzusza już też prawie ustały... pozostał ból piersi...a tak narazie spokojnie...oby tak całą ciążę:-)
 
reklama
Do góry